Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz WiZARD #45032 üzenetére

    Az adott cég végül 2 nap alatt át is küldte a szerződéseket, amit persze a generál kivitelezővel nem tudtam aláíratni, problémázott hogy napelemet ő nem tud továbbszámlázni.
    Nem értem, hogy miért ne tudna, de úgyse én leszek aki erről meg tudja győzni. Sajnálom, mert jobb lett volna a 27% áfa nélkül, de ez van...
    Persze elment így az egész múlt hét, az Eon ápr11 határidő meg hirtelen nagyon közel lett (húsvét, meg ilyenek). Közben hívtak is másik cégtől, hogy "csökkentek a panel árak" és küldenének újabb ajánlatot. Helyi cég, egyedül ők voltak kint megnézni hogy ténylegesen miről van szó. Fronius inverterrel terveztek, azt mondták nem lesz gond a 10kW-ból.
    Az új ajánlat is elég jó lett, így ma reggel hívtam őket hogy akkor hajrá, másikat meg sztornóztam.

    Még délelőtt küldtek adatbekérőt, majd a kitöltött eon meghatalmazást, hogy írjam alá.
    Délután f2-kor jelezték hogy be is adták az eon-hoz a dokumentációt, és postán küldik nekem a szerződést, fizetési ütemezést, társait. Elég korrekt ügyintézésnek tűnik.

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák