Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • polimorf

    tag

    válasz DigitXT #4194 üzenetére

    Én sem próbáltam másra kenni a dolgot, csak és kizárólag az én hibám volt. Persze ez is benne van a motorozásban, csak a feleségemet sajnáltam. Inkább nekem repedt volna el mint neki. Ugyanis aki utast visz az felel is érte. A motor akkor se érdekelt meg most se, ami sérült javítható. Attól jobban tartottam, hogy a nejem megijed annyira, hogy soha nem akar majd motorozni. Szerencsére nem így történt, bár azért maradt benne egy kis félsz de azért szívesen motorozik még velem.
    Ebbe a borulásba sokminden belejátszott úgy mint a Tiedbe is. De talán az egyik legkiemelkedőbb a tapasztalatlanságom. Sokat kell még tanulnom a motorozásról. Nyilván ez is egy tapasztalat volt amiből nagyon sokat tanultam, és tényleg tanultam mert azóta másképp közelítek egy gödörhöz vagy kavicsos részhez (persze nem félelemmel, csak más technikával).
    Ez Júniusban történt, persze azóta a nejem rendbe jött, a moci pedig csak ideiglenes kozmetikázást kapott. Majd télen vagy ha kedvem lesz hozzá ismét lefestem, de egyenlőre így használom, legalább nem féltem. Bár az út után hazaérve csináltam rá egy bukócsövet biztos ami biztos alapon. Sajna erre a típusra gyárit nem lehet kapni így magam kellett megoldanom házilag. Saját gyártás de nekem megfelel.

    [ Szerkesztve ]

    Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

  • TommyGun

    őstag

    válasz DigitXT #4194 üzenetére

    Katasztrófa hogy a felfestések némelyike mennyire tud csúszni, még ha egyenesen megyek is néha érezni hogy csúszkál rajta a gumma, pedig minőségi gumim van ráadásul új, a régivel is lehetett érezni.
    És a vicc hogy amikor egy szép négyzetet javítanak az aszfaltba akkor a széleit körbe öntik ilyen folyós szarral hogy ne legyen benne bukkanó ahol összeér a régivel, namost ez a 3-4 centis öntött szar is eléggé tud csúszni, és mivel agyon van foltozva pesten szinte minden út...röhej néha...

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Új hozzászólás Aktív témák