Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    Na, úgy látom egy kis életet leheltem a topikba.:D Úgyis mint alapító tag...:DDD
    Mindenkinek igaza van egy kicsit, szándékosan fogalmaztam NokiaOS módra.

    Azzal a Cygnus-szal jöttem tegnap haza, amivel kollégámat 5 éve elütötték.:B
    Amivel tavaly "magától" is pofára esett... Amivel Huszi kiszállt a Majából.:R
    Amibe szentkuti fél év alatt hiba nélkül beletekert 5000 km-t, és csak egyszer
    szedték ki a rendőrök a forgalomból, hogy megszondáztassák, mert kóvályog.

    Mert hát kóvályog. Nem kicsit! Az elején még előre mentem a lámpánál, mivel
    a régi megszokást nehéz levetkőzni, de mikor húztak el mellettem ugyanazok
    az autósok a szentendrein, visszavettem az arcomból: ~60-nal mertem menni.

    De böcsületére legyen mondva, normál autós tempó felvételéhez azért elég.:K
    Sőt, mire az Andor utcára értem, már magabiztosabb voltam: pirostól kilőttem
    valami 70-80-as tempóig (óra szerint), s senki nem előzött vissza, lemaradtak!
    Szóval erre mondom, hogy végülis el lehet lenni 125 ccm-mel a városban. Bár
    én jobban szeretem, ha kicsit dinamikusabb. Szóval inkább 250 nekem a min.

    Nem, egyelőre nincs csere. Szeretném összepofozni a Madisont, még a télen.
    Vérszívó barátunknak is igaza van: jó volt, amikor volt a nagy Maja tartaléknak:

    Éééés, minő véletlen kolléga 2014-ben pont mellettem parkolt. Piros hattyú...:DD
    A legjobb az lesz, ha hétfőn elkérem tőle a kis Maját, és helyreáll a rend.:))

    Szerk: a komplett első villája cserés... Huszinak van is raktáron, csak ha ezt is
    "lerakom" a szerelőnél, mi marad a "rohangáláshoz"?!:D Cygnus soporollericus

    Elnézést az igazán minőségi, és minden részletet megmutató fényképért.:))
    Sajnos a telefonom kamerája is bemondta az unalmast, oda is kellene tartalék...
    Hab a tortán, hogy az utasülésen ült a nagy dobozom (ezen vmi "kici kínai" van):
    roppant kellemetlen, ha bármi miatt nem tudok kellőképpen hátra ülni, de ez van.
    Kíváncsi leszek, hétfőn mennyivel lesz nagyobb élmény átszelni vele a fél várost!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák