Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hauptmann

    addikt

    Mai történés.

    Megek reggel az Üllőin a X. kerületi részen szolídan 60-al, de egy Honda Civic végig a nyakamban, ha kimentem a külső sávba, követett. Elég idegesítő volt úgy menni jó 2 km-en keresztül, hogy ott lihegett hátul, de aztán elment a Kőér utca felé. Biztos erre állt fel neki, mindegy.

    Na de aztán jó egy óra múlva megyek a Hungárián a Népliget előtt a a Váci út irányába. Lépésben haladó autósorok, én a magam biztonságosnak ítélt 30 km/h sebességével megyek közöttük. Nemsokára jön egy Honda Silver Wing, az is beáll a seggembe, de mellette még dudál végig, integet meg látom a tükörben, hogy magyaráz. Elérünk a Kőbányai úti lámpáig, ott megállok elől, jön mellém, és pofázik, hogy miért megyek ilyen lassan, miért tartom fel, stb. A csávó valószínűleg motoron születhetett, mert a védőfelszerelése tökéletesnek volt mondható, atlétatrikó, sort, strandpapucs. Ugat egyfolytában, odaszólok neki, hogy 'mi a problémád, Hondás köcsög?', és már a lábammal keresem az oldaltámaszt, hogy akkor letámasztom a motort, és megbeszélhetjük, de aztán zöldre váltott a lámpa, elhúzott a picsába. Az Egressy úttól viszont megint beállt az egész sor. Szép lassan, óvatosan megyek előre a sorok között, elérek majdnem a Thököly úti kereszteződéig. A Silver Wing a földön elborulva a zebra előtt, mellette egy fehér Audi, a baloldala végighúzva, a tulaja telefonál, gondolom a rendőrséget és a mentőket hívja, a faszkalap meg a motort előtt fetreng a földön, és jajong, a papucsa meg a zebrán túl heverészik.,. :DDD Szépen elmegyek a fekvő motor és a faszi mellett, de nem bírtam megállni, ne szóljak be neki, hogy 'nagyon ügyes vagy faszfej', és mentem tovább a dolgomra. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák