Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz musicryder #41262 üzenetére

    En is azert mondogattam a gyereknek, mert nehezen akartak felvenni a telefont a leterheltseg miatt, hogy engem nem erdekel az ajanlatuk, gondoltam biztos majd itt letamadnak 2 eves husegekkel es hasonlok. Gyerek mondja, mindenkeppen beszelnem kell veluk, mert csak igy lehet elofizut megszuntetni es hogy nem fogok rosszul jarni. Es tenyleg nagyon jol jartam ezzel, annyit kerdezett az emberke, hogy kb mennyit hasznalom havonta a telefont. Ezutan mar en magam kerdeztem ra, hogy huseggel nem tud-e meg ennel is jobbat ajanlani, azt mondta, hogy nem. Nekem tokeletesen megfelel, internetezni nem szoktam telorol, illetve nagyon minimalisat, kb havi 100-150mb-ot, de azt is csak unalmamban, nincs ra szuksegem. A percdij meg azert nem rossz es nem vagyok elkotelezve egyaltalan. Erdekes, mert egy ennel rosszabb csomagra valtottam volna, ugyertve nekem rosszabb es megis ajanlottak fel ilyet huseg nelkul. Annyit mondott a srac az uzletben, hogy az elofizeteses ugyfelek mindig elonyt elveznek a feltoltosokhoz kepest, fuggetlenul attol, hogy kotnek huseget vagy nem.

Új hozzászólás Aktív témák