Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • membrandj

    nagyúr

    válasz Sayuar #33938 üzenetére

    Bemész a bevásárlóközpontba és kapásból levesznek egy ezressel, ezért cserébe 5000ft-ig ingyen vásárolhatsz. Ez lett volna a jó példa. Az,hogy bemész és telerakják a kosarad.. Nincs összefüggés a kettő között. Értelmetlen hadoválás .

    Én örülök ennek,hogy automatán be van kapcsolva. Pont az olyan emberek miatt, akiknek fogalmuk sincs az egészről. Hozzáteszem, ezt te hagyod jóvá, amikor aláírod a szerződést. Minden szerepel ott.
    Az,hogy a kiemelt részeket se vagy képes elolvasni..

    Azt is tudom,hogy akinek van fogalma , az el tudja dönteni 2 perc alatt,hogy szüksége van erre vagy nincs.
    Én saját magamnak kikapcsoltam. Nem kell hozzá 3 diploma. Szimplán itthon beléptem a voda felületére és megnéztem az aktív szolgáltatásaim.

    Azt is írtam az előző hsz-be,hogy ez nem egy egyszerű kérdés. Neked, meg jó pár embernek nem tetszik. Valószínűleg sérelmek miatt, mert ki lett számlázva 1000 ft a semmire. Én ezt meg is értem.
    Ellenben elhiheted,hogy nem 1 ember van, aki meg kifejezetten örült ennek,hogy automatán be van kapcsolva.

    eami
    Még mindig nem érzed ezt a vessző dolgot.

    Ugyan azt tudom írni.
    1.Neked nem tetszik, megértem. Te valószínűleg felkészülsz, mielőtt külföldre mész stb.
    2. Aláírod. Ha szerződéskötéskor jelzed,hogy neked erre nincs szükséged, akkor nincs ilyen baj.
    3. Utána is ki tudod kapcsolni.

    Ha valaki a vásárláskor, utána és utazás előtt se képes tájékozódni, az valószínűleg egy ezressel rövidebb lesz.

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Új hozzászólás Aktív témák