Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dptrsk

    Topikgazda

    válasz Bferibörs #88283 üzenetére

    Bp. 3,2,1,11 kerületek, néha Budakalász, Szentendre, Pomáz, gyakran elmegy utazás közben a térerő, csak segélyhívás Telenor esetén.
    3. kerület otthon, a lakásban gyakran csak segélyhívásra vált a 2 telenoros SIM, már 6-8 készülékben volt, tehát eszközhiba kizárt. Míg nekem is telenoros SIMem volt, jó volt arra felfigyelni, hogy mikor jön hívásértesítő.
    Telenornak többször jelezve, szerintük minden rendben van, nem fejlesztenek semmit.

    Van rálátásom egy jelenleg Telenoros flottára:
    Vállalati eszközpark, kb. 1000 mobilnetes SIM, gyakran megszakad hosszú percekre a kapcsolat a távfelügyelet alatt álló eszközökkel, mióta a Telenor nyerte meg a tendert. A munkavállalók(kb szintén 1000 hang SIM) is panaszkodnak, hogy gyakran nem tudják letölteni csak több próbálkozásból a munkalapokat, mivel nincs (4Gn) adatkapcsolat, várni kell percekig, újraindíts se segít...

    Amíg Telekomos volt a rendszer nem voltak ilyen problémák, csak hát a pénz... Sajnos nem lehet mit kezdeni vele, mert a vállalt rendelkezésreállás megvan, alig várja mindenki, hogy leteljen a 3 éves szerződés, a felsővezetés az elején se akart hallani a szerződésbontásról.

    Elhiszem, hogy nem Bp-en jobb lehet a Telenor, csak azt nem tudom, ha Budapestet, ami üzletileg egy fontos terület szerintem így elhanyagolja, akkor vidékre akkora figyelmet fordít? Kicsit furcsa.

Új hozzászólás Aktív témák