Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alba-regia

    aktív tag

    válasz MaxxDamage #104254 üzenetére

    Nálam több rendelést sem indítottak útnak, hiába szerepelt megrendeléskor a várható kiszállítási időpont.

    Ezért minden esetben írtam nekik, ekkor sikerült továbbítaniuk. Karácsony előtt két eszközt rendeltem egymás után. Egyiket kihozták, majd írtam, és elindult a másik is :) Legutóbb egy Domino kártyát rendeltem, ahol kiválasztottam a szállítás napját. Előző nap már írtam nekik automatikusan, hogy "ugye az általuk megadott időpontra megérkezik?!". És így megérkezett.

    Érdekes egy cég és hozzáállás. Főleg amiket olvasni lehet itt az üzletekben "elfogyó" Domino kártyákról. Ha ilyen problémám lenne, kérném a panaszkönyvet, beírnám, hogy nem állt rendelkezésre ilyen kártya. Tudom, hogy a fogyasztóvédelem vagy NMHH részéről ez nem büntethető, de a másolatot elküldeném a Telekom ügyfélszolgálatra panaszként. Mert szerintem csak letagadják az alacsony jutalék miatt.

    Írtam nekik, hogy a Blue előfizetésemet szeretném Dominora váltani, és van-e lehetőség az egyenleg átvitelére. Jött a válasz, hogy keressem meg őket személyesen. Még annyit sem írtak le, hogy van-e ennek esélye. Gondolom az üzletben majd felajánlják, hogy akkor vihetem át az egyenleget, ha havidíjasra váltok. Ezért nincs kedvem órákat várakozni, ügyintézni.

    [ Szerkesztve ]

  • gabor9991

    őstag

    válasz MaxxDamage #104254 üzenetére

    Nálam is van valami hiba a rendszerben, 12.31-én indítottam számhordozást szintén egy 70-es számra, elvileg a kártya 01.04-én megérkezett a megadott átvételi pontra, de valójában még meg se kezdték a kiszállítást.
    2* beszéltem ügyintézővel, mindkét esetben azt mondták, hogy valami hiba miatt megakadt a folyamat és továbbítják az illetékes kollégának.
    Persze ma belépve a Telekom fiókba ugyanazt látom amit te, hogy kiszállítára vár :) pedig, ha a Vodafone lekapcsolja a számot és nem lesz telekomos SIM nálam amire áthordoztam a számom akkor jól megszívom...

Új hozzászólás Aktív témák