Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X Factor

    addikt

    válasz TheProb #15464 üzenetére

    Én amikor kivancsisagbol elmentem egy-két helyre, h. lássam mit reagálnak az általam mondott bér igényre h. legalább eltudjam helyezni egy skálán h. kb mennyit ér a jelenlegi tudásom a legkülönbözőbb esetekbe futottam.

    - Volt, ahol elmondtam, h. mivel foglalkoztam idáig és kb elég is volt, itt egy senior mellett lettem volna, mert annyi meló volt, h. egy embernek már sok volt.

    - Volt, ahol az első fordulós beszélgetés után, hálozati topológia feladatok voltak, azokat kellett megoldani.

    - illetve ami a legszimpibb volt, ott körbe vezettek, elmagyarázták h. a cég specifikusan mivel foglalkozik, bemutatgattak az embereket, és közben kötetlen beszélgetés keretében vázolták nagyjából a belső rendszereket (szerverek, hálozat, kliensek, felhő, workflow, nyilván ezekből annyit arultak el, ami meg nem túl belsős infó)és annak keretében kérdezték h. az ember min változtatna, milyen elképzelései vannak stb...

    Sose voltam még semmilyen interjún, így kicsit tele a gatyesz :/ Légy határozott, lássák h. magabiztos vagy és h. tényleg érdekel a dolog, tanulni mindent meglehet, ettől ne félj szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Make things work

Új hozzászólás Aktív témák