Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Iginotus

    őstag

    Sziasztok, lehet hogy hülye kérdés lesz, de máshol nem hiszem hogy MMC konzol hibával kapcsolatban tehetnék fel kérdést.

    Hibaüzenet:

    a következő helyen: System.RuntimeTypeHandle.CreateInstance(RuntimeType type, Boolean publicOnly, Boolean noCheck, Boolean& canBeCached, RuntimeMethodHandle& ctor, Boolean& bNeedSecurityCheck)
    a következő helyen: System.RuntimeType.CreateInstanceSlow(Boolean publicOnly, Boolean fillCache)
    a következő helyen: System.RuntimeType.CreateInstanceImpl(Boolean publicOnly, Boolean skipVisibilityChecks, Boolean fillCache)
    a következő helyen: System.Activator.CreateInstance(Type type, Boolean nonPublic)
    a következő helyen: Microsoft.ManagementConsole.FormView.InternalInitialize()
    a következő helyen: Microsoft.ManagementConsole.View.HandleInitializationRequest(IRequestStatus requestStatus)
    a következő helyen: Microsoft.ManagementConsole.View.ProcessRequest(Request request)
    a következő helyen: Microsoft.ManagementConsole.ViewMessageClient.ProcessRequest(Request request)
    a következő helyen: Microsoft.ManagementConsole.Internal.IMessageClient.ProcessRequest(Request request)
    a következő helyen: Microsoft.ManagementConsole.Executive.RequestStatus.BeginRequest(IMessageClient messageClient, RequestInfo requestInfo)
    a következő helyen: Microsoft.ManagementConsole.Executive.SnapInRequestOperation.ProcessRequest()
    a következő helyen: Microsoft.ManagementConsole.Executive.Operation.OnThreadTransfer(SimpleOperationCallback callback)

    Valaki ebből ki tud valamit filózni?
    van egy plugin a Windows 7 alatt és egy sql szerver 2008 egy forditoprogi pluginustol az az sdl multiterm konzol és mmc böl érném el az adatbázis, de egyből ez a hibát dobja és be is zárja. Nem tudom miért csinálja ezt. Ha MMC-t elindítom és és megnyitással elindítom a multiterm server consolt (ez a plugin) akkor is elszáll mint a győzelmi zászló..
    Egyébként ez egy sima asztali gép ahova próba képen fel lett téve a progi később egy szerverre lesz áttelepítve. De elvileg itt is kéne futnia mert a rendszerkövetelményekben fut. A program egyébként hiányolja az adatbázis, valószínű ebben az MMC konzolban lehetne az adatbázist egyáltalán létrehozni vagy legalábbis módosítani, csak épp egyből lefagy és nem megy.. Szóval akinek van tippje vagy kérdése jó volna ha segítene.
    előre is köszi. :R

    Plug and Pray... :)

Új hozzászólás Aktív témák