Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • angyalpc2

    aktív tag

    válasz rob210 #89327 üzenetére

    Hát Rob
    saját friss kép
    65e km 7 év már volt valami fura hangja kérdeztem is korábban itt, de nem tudtam mi az, nem is mindig jött elő, szíj feszes volt...pont mindig takarásban volt ez a 3-4 ujjnyi szakasz.
    Márkát nem tudom, de nem renault, mert le van kopva. A gyári Renault 78e km-t bírt és az félre van téve a cikkszám miatt és bár repedezett, de az ennyire nem ment szét.
    Kés simán elvágta, inkább le lett szedve, mielőtt szét darabol mindent a cseréig.
    Most már csak az a kérdés, hogy a generátor és a vezérmű szíj is ilyen e...De morgó huhogó hang megszűnt. más hangja lett az alapjáratnak. :D


    Ez már nem most lett ilyen...megyek is lottót venni :D

    Ha már Conti szídás...számomra is óriási csalódás bármiről legyen szó, kocsi gumi, kerékpár gumi. Valamikor az ultra prémium volt, ma egyes termékei jó ha a középkategóra alsó szegmense, a névből élnek. Nem tudom mit csináltak, de a keleti(román) gyártásaik alapanyagaik az ócska szarba avanzsáltak. Téli nyári guminál is vissza hallom másoktól, hogy szar vagy legalább is nem hozza azt mint amit elvárnánk tőle árban. Tesztekre lehet nyugati gyártású jó cuccokat adnak és NR1-2 mindig, de a tömeg meg keleti ócska. Nálam 4 garnítura conti után (egyre romló tapasztalat) ucsó évét futja a nyári, a téli TS860 4 éves 7mm profilallal kuka, életveszélyes szinten kemény. Hol van már a TS800 minősége...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák