Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mian

    aktív tag

    válasz Mian #39978 üzenetére

    Erre vki pls.
    Igazából már nem most rakatott gép, még ősszel rakattuk az irodába.
    Akkor én feljebb állítottam a ramokat 1600ra mert nem értettem miért 1333on voltak alapból.
    De most mondja édesanyám, hogy a számlázó program meg állandóan lefagy rajta... valamikor napi 3x is.
    A mentések szerencsére nem vesznek el, de sejtem, hogy idegesítő lehet és egy új gépről van szó.
    Én ramokra tippelek, mert terhelésről nem igazán beszélhetünk. :) Internet meg egy számlázó megy rajta össz vissz... esetleg még vga driver frissítésre gondoltam... de ramokra hajlok inkább, hogy vmi ott nem kóser szerintem... viszont ha adnátok ötleteket, vagy esetleg én voltam a béna és kellett volna még mást is állítani azon kívül, hogy a mhzet feljebb toltam (időzítés,fesz?) akkor így utólag megcsinálnám, hátha azért fagy...
    most nem vagyok bent, szóval szeretném összegyűjteni a dolgokat, hogy ha majd bemegyek mit csináljak vele... ( egyébként Corsairekről mostanság meg nem hallok vmi jó dolgokat :S Egyik haveromnak is én írtam össze a gépét, mondván én valamelyest értek hozzájuk, szóval rám bízta, de neki is gondjai vannak a Vengeance ramokkal, játékoknál állandó exe hiba, kék halál, mikor mi... szervizbe vissza vitte már 3x... remélem ezzel az xms kittel nincs baj, csak vmit piszkálni kell vele és kész :/ de már jó lenne ha windows alatt nem fagyna le a gép...... :) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák