Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz xviktorx #56257 üzenetére

    A tematikus adat vásárlásért fenyítette meg az nmhh a telekomot és telenort. Azért kell lassítani a tévés forgalmat is, miután kimerítetted a netes keretedet, mert nem lehet pénzért tematikusan előnyt biztosítani az nmhh szerint. Számtalanszor ki lett már beszélve. Persze vicces, mert azóta, a telekom megint reklámoz olyan csomagot, amiben tematikus adat van. De hát biztos találtak egy joghézagot, egy vessszőt máshová téve, mert itthon a statuálás meg a betű a fontos, nem pedig a törvények szándéka, kimondta a bíróság az nmhh elleni fellebezés elutasításakor másodfokon.

    Már az is nagy dolog, hogy nem kényszerítették, hogy számolják a tévés forglamat is. Na az lett volna a kicseszés a céggel és az ügyfelekkel. Gondolom azért nem midenki használja úgy a telenor tévét, hogy internetet nem használ. Pro és kontra is vannak jó érvek a döntés kapcsán, ez most szerintem egész vállalható kompromisszum a teljes szabadság és a teljes számolás végletek között.

    Persze-persze, mindig jön valaki, aki 100 forintot spórol egész havi szívással, 100 megás csomag 99-ig használatával. Sajnos magamon is észreveszem, hogy mivel 6 ezer forint nem tesz a sírba egy hónapban, így már kevésbé tudom átérezni a problémát, amit az okoz, hogy a mobiltévécsomag mobil használatához kell nem teljesen elfogyasztott internet opció. Tudom, hogy valakinek ennyi is számít, s ez szomorú. Voltam én is csóró kollégista, emlékszem mennyi időt és energiát pazaroltam el filléres spórolásokra, ami helyett inkáb tanulni vagy dolgozni kellett volna, s jobban jártam volna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák