Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz forceberg #7522 üzenetére

    Hja, sharpening 9-en van, az alap 3(?) igen lágy, külön meg nem élesítek (ritkán és picit max). Általában S, néha M méretet használok, ebben a kombinációban hasonló az eredmény mint L-en közepes élességen (monitoron nézve), meg így teccik :).

    m3ss: Igen, egy keresztszálas van, és csak 11. Csak 11, egyébként sose értettem miért ugyanakkora területre raknak 39-51 fókuszpontot, X-E1ben 7×7 van, normálisan elosztva. Nálad makrózásnál még jól jöhet esetleg, egyébként nem éreztem ua területen a hiányát sokkal több pontnak.

    Mivel weben nem olyan faszán látható, 1280as 1:1 fekvő croppot tettem/teszek fel mindegyik mellé következőnek.

    Igen, a VC nélküli. Hja, zoomhoz képest teccik a bukéja is :) Nem egy hibátlan csodaüveg, de alig használtam a tamronok mellett az 1.8G-t...
    Nu, akkor bővítve, görög zászló után kettővel indulnak. Sajna az exif adatokat meg kell jegyezni a lapozás erejéig, mert ezeken nincsenek rajta :B

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák