Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imyourfriend

    őstag

    válasz Mercutio_ #11494 üzenetére

    Lehet hogy a Kindle-re gondolsz amit Gulyopapa mondott. Azokban lehet hallgatni, azt viszont nem tudom hogy csak zenét vagy fel is olvassa. Számomra azért lett zavaró hogy papír, mert amikor megyek vissza egyetemre, vagy bárhová vonattal (buszon muszáj kinéznem az ablakon vagy kerget a rókamóka) akkor nem ad elég világítást a vonat lámpája egy könyvhöz nekem. Lehet aztán egy tablet lesz, bár ahogy nézegetem a Kindle-t talán az adja legjobban a könyv hatást. Főleg úgy hogy tölteni is alig kell (hajlamos vagyok otthonhagyni bárminek a töltőjét :D) ha ilyen mágneses technikájút vesz az ember. Apple meg hasonló termékek nálam kapásból kiesnek, amennyibe kerül egy olyan azon már 25-30 minőségi könyvet megtudok venni. Hangoskönyvet nem próbáltam, fogalmam sincs róla. Csak utóbbi időben észrevettem hogy olvasni kellene és nem csak sci-fi meg egyéb könyvet hanem valami szókincsnövelőt.

    szerk: Lehet túlontúl van az off kategórián, elnézést.:)

    kayaman szerintem erről a lencséről kérdez: [link] Legalábbis irányjelzőn ezt hirdetik. Ez valami őskövület lehet. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák