Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ImI87

    őstag

    válasz katt777 #11996 üzenetére

    Ez itt nagyon OFF! :((
    Ráadásul tiszat hülyeség.........

    Ha ennyi bajod van, akkor írja magadnak saját oprendszert! Vagy utalj egy kis zsetont a MS-nak, hogy csináljanak Windows 7 "katt777 edition"-t! ;]

    Csomó user a mai napig nem tudja testreszabni a Windows-át, és köpköd, hogy neki nem tetszik. :W Van milió beállítás, és lehetőség....... Találd fel magad!

    Az utsó mondatod a legnevetségesebb. :Y Ha ez már egy kész termék lenne, amit megvennél, akkor esetleg igazad lehetne. De így, hogy nem is fizettél érte, nem értem mire vagy felháborodva, és miért szarozod le. :U

    De használd csak az XP-t, az i7 konfig 6GB rammal pont passzol hozzá. :K

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz katt777 #11996 üzenetére

    Az igaz hogy a felület megváltozott még a Vistához képest is elsőre én sem találtam mindent. De így szerintem átláthatóbb.
    Én gadgetet nem használok teljesen feleslegesnek tartom.
    A taskbar ikonok szerintem az legyen a legkisebb probléma.
    Media Player minek sok nála jobb lejátszó program létezik én például VLC-t használok az lejátszik szinte mindent.
    A fájl kezelőre is van megoldás úgy hívják hogy Total Commander. Én például azt használok.
    Hát eddig nekem mindent sikerült rajta működésre bírnom, de az is lehet hogy már nem használok régi programokat :U Ja de használok régi DOS-os játékokat igaz hogy kell hozzá egy DOSBox.
    Hát attól ne várj sokat hogy minden hardvert fel fog ismerni az x64-es verzió. De még újabbat is én nekem kb. 1 órába tellett mire találtam használható és jól működő drivert az X-FI hangkártyámhoz.
    Az RTM az angol, de van hozzá magyarosítás ami egész jó én még nem találkoztam angol nyelvű üzenettel :)
    De abban egyet értek hogy jó a Vista is én két évig csak azt használtam.
    Az XP-nek is megvannak az előnyei például hogy minden régi program általában elfut alatta, de én már annyira elszoktam tőle hogy nincs az a pénz hogy én újra azt használjam ;]
    Szóval én ilyen vagyok szeretem kipróbálni az új dolgokat, és azt kell hogy mondjam már a Vistának is legalább hasonlóan kellet volna kinéznie.

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Új hozzászólás Aktív témák