Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • td

    senior tag

    válasz PHM #7001 üzenetére

    Ez nekem is eszembe jutott, de ezek előtt nem volt jellemző ez a hiba. Pl. amikor átmenetileg régebbi (még azt a kék színű) SanDisk-et használtam, azzal nem volt gond, a fenti 3 említettet megelőzően. Másrészt akkor most sem ez lenne, hogy elsőre még végigmegy viszonylag jól, de a végén jönnek a hibák, aztán a második felírásnál már durvább a helyzet, mert ott is gyakoribbak a rossz részek, ahol eleinte nem vagy csak szó szerint 1-2 volt (a kártya elején).

    Ugye az elsőre ezekből az a logikus magyarázat - nem tudom, meg lehet-e csinálni -, hogy gyárilag tesztelik, és a hibás részeket a kártya végére teszik egy logikai sorrendben. Ha szerencséje van a usernek, beléjük sem botlik. A másodikra meg az, hogy nem bír többet a kártya. Na ezért kérdeztem a tapasztalatokat, ill. hogy az olcsó SanDisk-vonal milyen.

    Ciccuka: az olvasó kvázi noname, de eddig nem volt vele gond. Egyedül a kábele kontaktos kicsit, és ha rosszul áll, akkor lehet, hogy nehézkesen csatlakozik fel a rendszerre, de ha tudom, hogy hogyan kell, akkor ezzel nincs sok gond.
    A kártyák elég eredetinek tűnnek, nem tudom, mi lehet árulkodó arról, ha nem azok. Külsőre a minőségük szép, a csomagoláséé is. Mindet az ITmediától rendeltem.

    ''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

Új hozzászólás Aktív témák