Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilchi

    őstag

    válasz Sir Riccio #392 üzenetére

    Én egyik csoportba sem tartozom.Sz.gép felhasználókat nem lehet 2 csoportba sorolni.Elég kevés sz.gépes embert ismerhetsz akkor...Kizárásos alapon tényleg az ET5 a hibás,nemde?És pont azért,mert az installálása után jönnek elő a hibák.De ha nem az,akkor mi??Mi okozza az akadozást?Erre próbálok rájönni kb. 1 hete.Vagy mivel bizonyítod így látatlanba,hogy nem az ET5 az?Ja és persze ne azzal,hogy másnak ment ezért nálam is mennie kell.A régi driver meg azért lett feltéve,mert sok AMD-s topikot nézve olvastam,hogy pár emberkénél az újabb driver roszabbul ment,mint a régi.De úgy nézem,nálam mindegy melyik van fennt,nem az Nforce driver a hibás.Vagy csak én nem veszem észre..ki tudja.A Leadtek kártyám jó volt az Inteles gépemben,most is jó az AMD-s gépemben(ha nincs feltelepítve az ET5) és jó a haver S754-es PCI-E-s lapjában is.Szal még mindig nem értem,miért akarod mindenáron a vidkártyámat kihozni a hibaforrásnak:FAMD-s haveroknak tényleg nincs GB lapja,de pont azért,mert eladták.Az utolsónak én cseréltem le 3 hete,mikor az én cuccomat vettem meg.Kb. 1,5 hétig volt nála,de azt mondta,köszöni nem,soha többé GB.P4-ben az esetek többségében Abit-ot használtam.Először itt is azt akartam.De sajna nem volt olcsó Abit SLI lap.De mivel egyik gyártóhoz sem kötődöm,ezért vettem meg a GB lapot.Viszont most,hogy az ET4 sem megy megfelelően,továbbra is fennmarad a kérdés,hogy miért.Ha biosból húzom 10Mhz-el,amennyit enged,akkor semmi akadozás nem tapasztalható.Tehát a proci is bír valamennyi tuningot.Ja és miért lesz nekem jobb 2Ghz-en mint 1,8Ghz-en?Mert jobb....ennyi.

    Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

Új hozzászólás Aktív témák