Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sir Riccio

    addikt

    válasz szilchi #390 üzenetére

    ''De akkor mivel tuningoljam?'' Ne tuningold! Használd, magad irtad hogy alapon ment 2 napig hiba nélkül, vagy Te a ''B'' csoportba tartozol? Sajnálom.
    ''felteszem az Easytune-t és akadozik a grafika 3DMarkokban''
    Tudod, minden relativ, biztosan ismered a mondást, éhes ember szemszögéből nézve viszonylagos hogy a zsemle kicsi, vagy az étvágya nagy! Miért vagy abban biztos, hogy az ET-5 a rossz? mert azt telepitetted utoljára?
    ''Mivel több,mint 15 éve foglalkozom a számitástechnikával,tudom azért nagyjából,hogy miről beszélek.'' ''Hogy miért nem a 7.7.7.2-es drivert teszem fel?Mert pl. a PH-s AMD alaplap teszteket olvasva láttam,hogy ők is ezt a 6.53-as drivert használják probléma nélkül.''
    Azt irod, hogy több mint 15éve...... hát ekkora tapasztalattal én azért csak megnézném ama hivatkozott PH-s tesztek keltezési dátumát, (6.53) összevetve a 7.7.7.2 driver ''születési'' dátumával,- de erre a verzió szám is utal,- és csak elgondolkodnák azon, esetleg történhetett némi hibajavitás a korábbiakhoz képest, és egy ''próbát mindenképp megér'' elv alapján nem zárkoznák el mereven!
    ''Rengeteg ilyen esettel találkoztam,ahol alkatrészek nem mentek rendesen egy gépen belül,holott más gépében mentek''
    Természetesen ha a Leadtek GF 6600 TD VGA kártyád más konfigban (korábbi INTEL) hibátlanul müködött, akkor csak az ''újjonan beszerzett'' alkotó elemekkel lehet a gond. Szerintem erre magadnak válaszoltál:
    ''Ne akard már nekem azt mesélni,hogy sohasem találkoztál még inkompatibilitással.''
    ''De igen, és mint minden ez is relativ, ''ki nem fér össze kivel''
    és az is nézőpont kérdése, hogy ki az ''összeférhetetlen''.
    ''Akiknek AMD van baráti körben,mind le akart beszélni a Gigabyte lapról.''
    Természetesen egyiküknek sem GB lapja van /gondolom.../ és a 15 éves tapasztalatoddal szét nézhetnél más topic-okban /ABIT ASUS MSI stb/ és leszürhetnéd ''milyen kevés'' gond van más gyártók lapjaival.
    ''Szal 3.hete AMD-vel,de még mindig visszasírom az Intelt.Lehet,hogy gyengébb és jobban melegszik meg több áramot zabál.De ott nem voltak ilyen gondok''
    Ez nem lehet, hanem egészen biztos, mármint ami a kijelentésed első felét illeti,
    a második részére vonatkozóan: olvass át néhány Inteles topicot, hátha közelebb kerülsz a valósághoz!
    ''viszlát AMD,hello Intel''
    Természetesen ezt magadnak kell eldönteni, lehet hogy ez a helyes választás??
    Én a helyedben azért inkább ''átköltöznék'' a fentebb vázolt ''A'' csoportba!
    Áruld el mennyivel leszel ''szegényebb'' ha nem tuningolsz??? Korábban kifejtettem hogy 35-40% tuning mindössze pár % gyorsulást eredményez a valós alkalmazások terén. Igaz viszont nem dicsekedhetsz azzal, hogy a Te géped X pontal, Y MHz-el többre képes mint a barátod, ismerősöd gépe. Elismerem ez hatalmas vesztesség!!!

    Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

Új hozzászólás Aktív témák