Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz Menthirist #82046 üzenetére

    Üdv!
    Ahogy már a kolléga is javasolta egynek a Beyer Amiron Home-ot, úgy én is melegen ajánlanám. Lassan 3 éve megvan, és én már többször kiosztottam neki az "Arany Avas Szalonna" díjat ;] , mert szó szerint mindenre jó, amellett, hogy nagyon kényelmes viseletű cucc.
    Forrásnak meg ott van a Chord Mojo, ami tökéletesen meg tudja bolondítani ezt a fejest. Itt a topikban is rengeteg véleményt találsz erről a párosról, de pl. a tavalyi fejes találkozón, akik ott voltak, ki is tudták próbálni.
    Használtan gyakran felbukkan már 85-90 e ft-ért, de a hazai forgalmazójánál is akciózva volt 115 e Ft-ért.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

  • kromatika

    veterán

    válasz Menthirist #82046 üzenetére

    Szia.Fontos infó hogy Sound Blaster E5-öd van. Ha a nyitott vonalat nézzük a HD 650,ill 6xx hez kevés.Tehát ha nem akarod cserálni az E5 öt akkor már ki is esik.Ha a DT770 pro mélyei néha még kevesek is akkor a HD 600-is ki esik.ha pedig ár érzékeny vagy akkor 660S helyett jóval olcsóbban,minimális különbséggel ott az 58X.Aminek jobb és több mélyei vannak mint a 6XX-nek,vagy a HD 600 nak.És E5 is elég hozzá.Zárt vonalon DT 770Pro tól feljebb ,és ha szereted a sok mélyet akkor a MEZE nagyon jó.Nekem kicsit sok volt a mély, de a közepei fantasztikusak,és nagyon kényelmes is.Gondolkodtam rajta hogy szerezzek e hozzá első generációs párnát,mert avval kevesebb a mély.De aztán le tettem róla. Ami még tetszett nekem is az a Denon 5200. És leg olcsóbb lehetőség ami szerintem jobb a 770 Pro tól,az a Yamaha hph mt 7.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák