Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TarhonyaHUN

    csendes tag

    válasz alphamooncam #75474 üzenetére

    Kábel és egyéb upgradekben nem gondolkodom, ennyire nem vagyok "elvetemült" - értsd jól. :D
    Mnyuk, ez idővel változhat.
    30k körül legyen hozzá valami erősítő, ami inkább mélyorientált és szerintem más világok nyílnak meg így is számomra. Vagy nem. Nem tudom. Nyilván van mindig jobb, de ahogy írtad is, ez pénztárca és hajlandóság kérdése. Valahol be kell lépnem, utána kisebb-nagyobb befektetésekkel tudok upgradelni (pl. régi árát befektetem az újba.) + Jelenleg nincs mihez viszonyítanom, egy Sony MDR-V150 szolgál ki + egy deszka. :DD Ami szvsz vicc ehhez a kategóriához képest.
    Amikor azt olvasom, hogy tere van a hangnak, meg könnyű magas, kiterjedtebb mély, csak pislogok, hogy ilyen is van? Miből maradtam ki eddig? Nem tudom mihez viszonyítani, hogy miért erősebb mélyben a HD650 és miért lágyabbak a magasai az AD900X-nek. Nincs meg egyik se hallásra.
    Aztán meg ott a szubjektivitás. Gyanítom azért szeretnétek inkább lebeszélni, mert többségében az történik, hogy a botfülű/kezdő megveszi az AD...X valamelyik típusát és instant lefikázza, csalódik, mert nem érti, hogy miért olyanok a hangok amilyenek, nem ehhez volt szokva. Nem látja meg benne, amit meg kell. És inkább javasoltok egy safe, kevésbé megosztó fülest - joggal, érthetően, jó szándékkal - a csalódás elkerülése végett.

    Ki tudja, lehet, hogy egy már "vállalható" DAC+erősítő kombóval hátradőlök és elégedetten kijelentem, hogy igen megérkeztem, nekem ennyi elég. De lehet, hogy 2 nap után eladom, ez benne van.
    Köszönöm a tanácsokat, meghallgattam, de nehéz dönteni, mert visszaolvasva valaki piedesztálra emeli, valaki meg másnap eladta az AD900X-et.

    Bodz javaslatát én úgy értettem, hogy csak hip-hop-hoz nem ajánlja. De az meg kb manapság 2%-a a hallgatott zenéimnek. :)

    [ Szerkesztve ]

    Hardveraprózva ismerszik meg az ember.

Új hozzászólás Aktív témák