Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz contaxg #75336 üzenetére

    A DT1770 karaktere milyen? V-t nem akarok, a sima DT770 úgy tudom nagyon V. :D

    Jelenleg egy Pioneer HRM-7 van. Ez elég kiegyenlített, azt leszámítva, hogy a magasai elég szúrósak, de én tudtam vele élni, bár utóbbi egy évben zsepi modot kapott, mert hangfalcsere volt. Előtte meg K550 volt. Egyiknek sincs sok mélye, legalábbis relatíve, úgy tudom ez számít kiemelésmentesnek, s a hangfalakkal összestimmel. Meg ugye utcán, buszon, vonaton, autóban használva elég felejtős, mert egyáltalán nincs mély, hiába zárt. Na ilyen kell nekem. :D Anno T70 onnan jött, hogy régen ez volt ajánlva, csak akkor nekem túl drága volt, ezért lett a Pio.

    Ami számomra még fontos, hogy gyors legyen. Jó ideig Adam A7X monitoraim voltak, most egy éve pedig Eve SC208, ami eléggé lineáris, szokol-rádió jellegű. Mindkettő AMT-s (hajtogatott ribbon) és nagyon szeretem ezt a hangot. Erről jutott eszembe a planár, hisz az ugyanezen az elven működik. Ha ez EL-8 nem jó, akkor mivel érdemes kezdeni? Ja egyébként olvastam itt olyat, hogy első EL-8 nagyon nem volt jó, de 2016 óta már jó a hangjuk.

    [ Szerkesztve ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák