Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz fattyu #561 üzenetére

    Az eladó van a vevőért, és nem a vevő az eladóért...

    Én nekem az egyik végzettségem Turizmus-Vendéglátás...

    Na most találd ki hány ökörrel találkoztam nap mint nap csak a gyakorlat alatt...és mégsem küldhetem el őket a f*szba...

    Priviben azt mond nekem, vagy a másik, vagy a harmadik ökörnek amit akar, de egy másik fórumon az ilyen jelzőkkel való illetés erős, és inkorrekt...

    Ha nem vesz komolyan, az az ő dolga, jogában áll ezt tenni...eladóként lehet én sem vettem volna komolyan magamat, mint vevőt, de ha tényleg el akarom adni, akkor 2-3k-t már engedtem volna...ő tudja hogy neki mennyit ér a terméke... de akkor sem illetek olyan embereket sértő jelzőkkel, akiket nem is ismerek...

    Nem jött össze az üzlet, és akkor mivan? SEMMI!

    Van egyébként egy olyan érzésem, hogy én voltam az utolsó csepp a pohárban, és úgymond rajtam csattant az ostor...

    #563 fi:zi'k: De, ezért is írtam az utolsó Dave-nek szóló HSZ-ben hogy ha továbbra sem ért egyet velem, akkor írjon privi-t, és ott folytatjuk a beszélgetést.

    #565 bajnokpityu: Ott a pont! Pontosan erről beszélek!

    [ Szerkesztve ]

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Új hozzászólás Aktív témák