Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    Na, tegnap megjött a Digitech fejes (csak épp net nem volt, hogy megírjam a tapasztalatokat). Végül nem kellett vámot fizetni, úgyhogy maradt a 12k-s ár. A kicsomagolás után egyből fel is tettem a fejemre, marha kényelmes darab, ahogy már korábban is megállapítottam a próba során (igaz, ennek még kicsit nagy a szorítóereje, de ez majd gondolom engedni fog). Viszont érdekes, hogy fi:zi'k-nél a Sony lejátszóm meg se tudta szólaltatni, most meg simán, ahogy a Lumia 800 is (ezt csak érdekességként próbáltam ki, amúgy a hangja még mindig nem jó). Na mindegy, ennek ellenére a következő lépés egy E10, február 14-én van a szülinapom, meglepem magam egyel. :)

    A hangjáról a véleményem pedig az, hogy ennyiért jó vétel, de a 440 azért egy picivel jobb (zoli133 840-es párnákkal felturbózott példányával hasonlítottam össze, illetve csak emlékezetből írom, de ahhoz viszonyítok). A mélyek szerintem szebbek a 440-en, viszont a közepek és a magas az valami eszméletlen jó. Illetve baromi szép tere van, tényleg le a kalappal. Nekem mindenképp nagy előrelépés ez is az eddigi hangkeltőimhez képest. Tegnap azon kaptam magam, hogy tanulás közben a Sony lejátszómról halkan hallgattam a zenét (ami nem túl jó forrás), erre folyamatosan új részleteket hallok meg a jól ismert zenéimből. Tetszik, hogy végre az ének is olyan, amilyennek lennie kéne. Nem mélyül el az énekes hangja, nem olyan, mintha egy fiók mélyéről énekelne, a terc és a többi szólam tisztán kivehető, szépen elkülönül (eddig csak azt hallottam, ott van, de nagyon mosott). Szóval összességében elégedett vagyok vele, hát ha még lesz egy jobb forrás hozzá... :)

    Ja, a táska, amit adnak hozzá nagyon baró. :D

Új hozzászólás Aktív témák