Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    Megvan a Creative Fatality füles. Néhány nap után igen kellemes a viselése, hangzása is messze jobb mint a Panasonic-nak. A mélyek nagyon mélyek :DDD de a magasokat egy picit hiányolom, de lehet hogy cask a zenékkel van baj, amit kipróbáltam. A fülre jól illeszkedik, nem zavar. Kicsit a pántja tényleg gyenge, vagyis ha egy kézzel veszem le, igen csak deformálódik, mert nehéz a hangszóró ház.. Egy Audigy 4-el tolom most vele, szerintem a hangkártyával nincs baj. Úgy 10-ből 8,5 félre értékelem, mert nekem ezek ellenére, amiket hibákat leírtam, nagyon tetszik. Biztos van ennél jobb füles, de ennyi pénzért nem bantam meg, sőt!
    Ja, és egy Logitech hangrendszerbe dugtam be elsőnek és lüktetett a hang, de mikor direktve kötöttem akkor megszűnt a lüktetés. :W

    Szóval nekem jó. Egy drágább fülest kipróbálnék, miben tud többet ennél. Biztos van különbség.

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák