Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz Synthwave #2956 üzenetére

    Játszhatunk helyesírás vadászatot, de felesleges. Csak jeleztem, hogy nem árt ha a mondatnak van eleje meg vége, különben eléggé veszít a hitelességéből. Ez elsősorban nem is neked szólt, tudod Te is, hogy kinek...

    Szóval ha én csak néha mennék autópályára és ehhez keresek 10M-ért autót akkor is Corvettet vegyek, mert az jó sportautó? A Minivel könnyebb parkolni, kevesebbet fogyaszt és kényelmesebb, de autópályán tényleg alulmarad. Melyiket választanád?
    Azt mondod, hogy ipari hulladék, de nem az, verseny szerű játékhoz nem megfelelő.
    Lehet, hogy valakinek hasznos a görgő? Lehet, hogy valakinek kényelmesebb? Lehet, hogy valakinek kell a +2 gomb? És előfordulhat, hogy valaki nem akar vele verseny szinten játszani? Nincs univerzális megoldás, de Ti mégis úgy állítjátok be egyik-másik egeret. Lehet, hogy valaki azért akar G500-at venni mert jobban tetszik neki, de Ti azt mondjátok rá, hogy ipari hulladék.
    De tudom, nehéz felfogni, hogy nem mindenkinek ugyan azok az igényei. :U

    Tényleg meg kell keresnem azt a hozzászólást ahol lehurrogtál a Qck mini ötletem miatt? :U

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák