Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peet91

    aktív tag

    válasz PuMbA #41076 üzenetére

    Most lehet hogy ledobom az atomot, vannak azért hasznos dolgok az új gépekben, amitől bár implicit, de jobb lesz a kép. Példaként annyi hoznék fel, hogy van egy MILC-ed, jól működő Eye-AF-el, ami remekül a kezed alá dolgozik, nem te basztatod a négyzetet minden beállításnál. Ami miatt pedig jobb lesz a kép, az az, jobban oda tudsz figyelni a modelledre, hogy instruáld, ha mozog nem kell lekövetned a fókuszponttal, illetve két beállítás között is kevesebb időt/energiát visz el, lassabban fáradtok el mindketten, több fér bele egy alkalomba.

    Egyébként egyetértek a fentiekkel, de annyival kiegészíteném, hogy a modernebb dolgok nem csak az élesebb optikákat jelentik, vagy a nagyobb felbontást.

    Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

  • tvamos

    nagyúr

    válasz PuMbA #41076 üzenetére

    Oke, csak nem mindenki akar fotos lenni, aki gepet vesz. En is, mit kezdjek a pozolos videoval, ha portret soha nem fotozok??? Engem nagyon zavar, hogy mindenkibol fotost akarnak faragni, aki csaladi fotokra keres egy gepet, es ajanlanak neki egy olyan gepet, ami piszok lassu, meg utomunka nelkul eleg kerdesesek a jpegek. Holott van olyan vaz is, ami automata allasban is okozna neki oromet, meg sikerelmenyt, es nem marad le vele mindenrol az allitgatas miatt, vagy csak azert, mert eltelik 3-5 masodperc, mire elkeszul az elso kep, ha bekapcsolod. Utanna meg jonnek vele, hogy akkor eleg a mobil... Loszart!
    Na mindegy, nekem ez a velemenyem.

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Új hozzászólás Aktív témák