Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maross

    veterán

    válasz wwenigma #708 üzenetére

    Annak szol, aki magara veszi. Es komolyan, ez a duma hogy "zavar hogy belenez" ... ha volt valaha nem privat a profilod, lementhette volna maganak az utolso afrikai csoves is, akit erdekel hogy mi van nalad.

    De hogy on is legyek. Most hogy megvettem, beaktivaltam, es orommel lattam, hogy ebbol egy csomo megvan es nem aktivalodott: a maradek kulcsokat attolhatom aposom vagy haverom accountjara? Csak olyanokrol van szo, akikben maradektalanul megbizok. Vagy ezek a kulcsok mar full bukok, mintha egy kulcsot adtak volna?

    [ Szerkesztve ]

    eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

  • .tnm

    addikt

    válasz wwenigma #708 üzenetére

    hányszor írjam le, hogy végre felfogd, hogy haveroknak odaadatod? nem kötelező az összes kulcsot ugyanarra a steam acc-ra regelni. (tudom, mert így csináltam.)

    "Egyvalami vagyok. Szegény. Szegény. És ugyancsak nem pénzesek a barátaim java része. Persze megértelek titeket is mert nektek nem szamit hogy mire bas****tok el a pénzt de nekünk igen."

    Nem tudom honnan veszed az arroganciát, hogy másnak a pénztárcáját találgasd és ez alapján írd le őket, de... fogalmad nincs.
    De az, hogy <280 Ft annyira sok legyen 5-65 játékért, hogy többen kell, hogy összedobjátok rá a pénzt. Nos, ha valaki ennyire szegény, akkor ne játékokra költse szerintem.

    Ha arról menne a rinya, hogy a fix $6 magas ahhoz, hogy minden héten megvegye az ember a humble-t, akkor egyetértek. (Függetlenül attól, hogy a játékok értékéhez képest relatíve olcsó, heti 1100 Ft abszolút értékben azért nem kevés nagyon sok embernek.) Viszont a BTA feletti rész általában 2-3 játék, tehát azt nem is lehet annyi fele osztani. Ezzel együtt leírom még egyszer utoljára, haverokkal pont el tudjátok cserélgetni egymás között.

    @(#714) wwenigma

    őőő... szóval nem azon vagy felháborodva, ami most van, hanem amit csak feltételezel, hogy lesz belőle. értem. nos ezzel tényleg nehéz vitatkozni. én azért megvárnám, hogy tényleg az lesz-e belőle, amit feltételezel. főleg úgy, hogy egyáltalán nem egyértelmű, hogy az lesz belőle. a legjobb példa erre az, hogy az itteni topiklakók többsége nem is feltételezi ezt.

    marss-nak van igaza. ez jobb, mint az egykulcsos rendszer, ami az utóbbi pár alkalommal volt. Nekünk (vevőknek) jobb, humble-nek mindegy.

    "persze, ott ül a közjegyző és folyamatosan figyeli hogy minden eladáskor nő a szamlalo es irja hogy kinek mennyi jar."

    nem a számláló az érdekes, az csak egy referencia, amivel passzolnia kell annak, amit szerinted a "kiadóknak hazudnak". de szerinted nem kell lekönyvelniük minden tranzakciót? adózni nem szoktak, vagy legalább adóellenőrzés, pénzmosás ellen vizsgálat szerinted nincs?
    szerinted ezeket élő ember végzi, vagy szoftver? vagy a szoftverben nem bízol? bele van égetve a csalás. akkor ezek szerint, amikor a boltban vásárolsz, akkor is a végén összeadod az egyes tételeket, hátha nem ad jól össze a pénztárgép (az hagyjuk hogy rossz áron szerepel egy-egy termék, mert az emberi hiba/csalás)?

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák