Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robyeger

    addikt

    válasz #95904256 #1566 üzenetére

    Hali! Igen jól érted milyen tesztekre gondolok. Az alapórajel növelésével az adatelőkészítés(adatbeáramlás) növekszik, magyarán a memóriából gyorsabban érhetők el az adatok, ergo ha nem növeljük a magórajelet a műveletetvégző teljesítménye nem fog növekedni.
    Az SRQ(SRI)-t én úgy képzelem el(úgy következtetek), hogy külön buszokkal kapcsolódik az L1 cache-hez és az L2 cache-hez és egyik magórajelen másik alapórajelen működik. Az SRQ egy folyamatvezérlő, kapocs az XBAR(HTT és IMC) és a gyorsítótárak között, ezek különböző órajeleit szorozgatja igazítja egymáshoz. Azt se tudom pl., hogy programozás technikailag leválásztható-e az L2, tehát lehet-e közvetlen L1 és memória közötti kapcsolatot létesíteni az L2 kihagyásával vagy ez x86 utasítás szinten lehetetlen? Hátha te tudod, én 32biten felhagytam az assembly-vel. Nekem jóval több kérdésem van, mint válaszom, de azt látom hogy nem állnak össze a részletek, hiányosak az ismereteink :B

    [Szerkesztve]

    Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

Új hozzászólás Aktív témák