Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcias

    őstag

    Látom már egészen magas szinten folynak a viták, épp hogy a kötőszavakat értem :D Amikor arról beszéltetek, hogy ugye a K10-nek, ahhoz hogy ismét nyerő legyen, annyit kell dobnia a C2D-hez képest, mint amennyit a C2D dob a K9-hez képest. Itt 3 dolog fogalmazódott meg bennem:
    1. A sima 2magos Phenom mennyivel lesz gyorsabb az X2-nél, illetve a C2D-nél (ha ezt egyáltalán meg lehet saccolni :U )
    2. Esetleg inkább a 4magos rendszerben várható gyorsulás? Hiszen a C2Q nem igazi négymagos, hasonlóan a PentiumD-hez, ahol ugye az X2 szépen muzsikál ellene..
    3. Sokféle hírt olvastam az asztali K10-ek megjelenését illetően, de várható még ebben az évben?

    Illetve, egy érdekes kérdés, amire edig sehol nem kaptam választ.. A mostani gépem egy AMD AthlonXP 1700+-al üzemel (részletek a konfigomnál). Egy X2-es rendszert tervezek venni (4200-4800+). Léteznek erre összehasonlító tesztek, hogy általában mennyivel gyorsabb ez utóbbi? Akár csak hozzávetőlegesen, egész számokra, max tizedre kerekítve? Gondolok itt alkalmazásfutási gyorsaságra, másolás/tömörítés/renderelés stb. :R

    Steam: marcias88

Új hozzászólás Aktív témák