Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • P.H.

    senior tag

    válasz #95904256 #557 üzenetére

    Valóban nem figyeltem, hogy OP reg, mem utasításokat használtál, de ekkor nem a Data Cache a szűk keresztmetszet? Hányszor 128 bites az átvitele órajelenként?
    A ''4/8 bájtos utasítás'' kifejezéseken mit értesz?

    Core/Core2-ról csak nagyon óvatosan merek mondani bármit is, nem ismerem őket eléggé. Tegnap találtam egy nagyon jó dokumentációt róluk, annak áttanulmányozásáig inkább maradok a kérdéseknél velük kapcsolatban. (Most a Raymond által linkelt - köszönet érte - [link] anyagot próbálom összerakni egységes egésszé, picit darabos) . A P2/P3, Netburst és K7 micro-architecture-öket ismerem testközelből alkalmazásprogramozás szinten, mivel (nem klasszikus értelemben, de) irodai programokat készítek, ezekkel találkozom mindenfelé nap, mint nap, és nekem is ezek voltak eddig. A K8-on sem dolgoztam még, de megpróbálok képben lenni vele kapcsolatban. Remélhetőleg a dual K8 konfigom összeáll júniusra, de már ezt direkt úgy terveztem meg, hogy (a lehető legkisebb módosításokkal) K10 fogadására is alkalmas legyen.

    [Szerkesztve]

    Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still ... ˙˙˙ Real Eyes Realize Real Lies ˙˙˙

Új hozzászólás Aktív témák