Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Svájcinéger

    senior tag

    válasz LamaCube #29034 üzenetére

    Kijött a Resident Evil sorozat. Nem animé. Nekem tetszik. Eddig a 4. rész volt szerintem a legjobb, az beteg volt.

    Hogy a sorozatoknál maradjunk:
    A hazugságok hálójában: színes, magyar dráma-fantasy sorozat
    12. évad
    2022.
    12/1: A remény
    12/2: A kampány
    12/3: Az ígéret földje
    12/4: A választás
    12/5: Narancsba borulnak a pálmafák
    12/6: KATA
    12/7: A nagy rezsicsökkentés
    12/8: Soros (pénteken már megvolt a rádióban)
    12/9: Migránsok (gondolom)
    12/10: Gyurcsány
    12/11: Boldog Karácsonyt Magyarország ! Megérkeztek a víz, villany és gázelszámolások. Van még mit az asztalra tennetek ? Már nem sokáig !

    Bár A birkák népe lehet jobb cím lenne.

    3 szint, 250 nm. Szerinted ? Ez az átlag, amit kiszámoltak az vicc. Akkora lyuk van költségvetésen, hogy még egy fél évet sem hagynak, hogy jól van paraszt szerelj fel napelemet, vagy fűts fával esetleg rongyokkal (nesze neked környezetvédelem). Ilyen böszme kormány a világon nincs, mint ezek. Azért lesz majd legdrágább tüzijáték, meg várba költözés. Sz1jjártó meg már sz@rni is repülővel jár. Talán kitisztul majd egyesek agya.
    Én is azt gondolom, hogy azok fogják őket felhúzni a kedvenc kis stadionjukba, akik eddig a legjobban istenítették őket.

    Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

Új hozzászólás Aktív témák