Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Svájcinéger

    senior tag

    válasz LamaCube #27843 üzenetére

    Nem hallgatok rádiót. Teljesen beszippantott a death metal. :D Kurva jó zenekarok kerültek bele a látómezőmbe. :D

    Csak sorozatokat nézek. Nem tudod véletlenül kinek a hibája ? :D
    Ezt sem néztem meg Sniper: Ultimate Kill [link] . Pedig thermal noobnak tűnik. :D

    Jobbulást !

    Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

  • LamaCube

    addikt

    válasz Svájcinéger #27851 üzenetére

    :R
    A sorozat nézés jó dolog és nem hiba :D ;)
    Én se hallgatom a rádiót csak letöltöm Balázsék műsorát zene, reklám, hírek nélkül és vissza hallgatom.

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • Winne

    nagyúr

    válasz LamaCube #27845 üzenetére

    :DDD :DDD

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

  • Svájcinéger

    senior tag

    válasz LamaCube #27852 üzenetére

    Elmebeteg ! :D :W

    Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

  • Trident28

    tag

    válasz LamaCube #27852 üzenetére

    Balázs, az egy állat... Bocskor hozzá képest sehol... ;] Amúgy sem hallgatom a retro rádiót.. Ja! De! :DDD

    -"-

  • LackoMester

    addikt

    válasz Trident28 #27855 üzenetére

    Nekem a Balázs sok, egyszerűen nembirom hallgatni, nálam a Bochkor legjobb. :K
    Lama
    jobbulást. :R

    [ Szerkesztve ]

    ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

  • mobal

    MODERÁTOR

    válasz LackoMester #27856 üzenetére

    Bochkor+1. Lassan 10 éve.

    "Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

  • Winne

    nagyúr

    Én meg semmit, nem is tudnám mikor. :D

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

  • LamaCube

    addikt

    válasz LackoMester #27856 üzenetére

    :R

    Nem neked csak úgy általában: Balázs iróniáját sokan nagyképűségnek értelmezik, vagy nem értik azt a fajta humort, viszont nagyon sok témában nagyon komoly és jó véleménye van szerintem. Ellentétben Bochkorral, aki egy arrogáns nőgyűlölő fasz és ezt már nagyon sokszor bebizonyította. Persze ez az én véleményem :)

    Winne
    Én is a melóhelyemen hallgatom vissza, hegesztés közben néha nehéz, mert annyira röhögök, hogy muszáj abbahagyni a melót ;)

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • mobal

    MODERÁTOR

    válasz LamaCube #27859 üzenetére

    "Bochkor iróniáját sokan nagyképűségnek értelmezik, vagy nem értik azt a fajta humort, viszont nagyon sok témában nagyon komoly és jó véleménye van szerintem. Ellentétben Balázzsal, aki egy arrogáns nőgyűlölő fasz és ezt már nagyon sokszor bebizonyította." :DDD

    Szerintem egyik kutya másik eb. Én pont az ellen véleményen vagyok. Mindenki hallgasson azt akit akar. Engem a sebestyén szimplán irritál.

    [ Szerkesztve ]

    "Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

  • LamaCube

    addikt

    válasz mobal #27860 üzenetére

    Persze ízlések és pofonok!

    Te jó ég még mindig ezt a youtubos dolgait hozzák fel ellene? Gondolom kamaszként sose cikiztük a csajokat. Azt, hogy ezt adáson kívül tette persze nem mentség. Viszont Bocskor felnőtt fejjel is egyre köcsögebb élő adásban.

    Na de ezeken tényleg nem veszünk össze, mert tényleg mindenki azt hallgat, ami neki szimpatikusabb :R

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • mobal

    MODERÁTOR

    válasz LamaCube #27861 üzenetére

    Az a baj, hogy a mai PC világba ha leírom azt, hogy Sarah Jessica Parkernek ló feje van, illetve szerintem Kiszel Tünde hülye akkor már Én is nő gyűlölő vagyok. Sokszor nem fair a Bochkor aláírom (de pontosan jól tudja amúgy meddig mehet el), de ha Ő nincs akkor a mai reggeli rádiózás más lenne. Ezt a Balázsék is jól tudják.

    Amúgy meg igen, számít a kamasz kori Zé pluszos felvételek létezése is. De ha megnézed legyen akárkiről szó, az ilyen nőgyülölős izéket egytől egyig a blikk írja meg stb... az is egy értelmi feketelyuk. :D

    Szerk.: amúgy nem kifejezetten a Bochkor miatt hallgatom reggel a Retrót hanem a bandáért. Azért ottvan még a Lovász, Háder Gyuri a Héjja Anett - továbbá heti rendszerességgel a Vályi és a Voga is.

    [ Szerkesztve ]

    "Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

  • LamaCube

    addikt

    válasz mobal #27862 üzenetére

    Igazad van számítanak a felvételek innen tudható, hogy egy ember tud változni jó irányba. :K Ellenben Bocsival!
    Nálam Bocsi a nők terén Schobert szintjén van és ez rohadtul nem a PC hatása. Ja és Sarah-nak tényleg orbitális lófeje van :K
    Persze én se Balázs miatt hallgatom csak. Vadon Jani humora, szarkazmusa mindent visz.

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • Trident28

    tag

    válasz LamaCube #27863 üzenetére

    Hát igen.. Tegnap is lefikázott egy országos állatmentő egyesület igazgatóját, csak mert szimplán nő volt... Másrészt rém egyszerűen el van szállva magától szerintem.. Ekkora beképzelt arrogáns embert még nem hordott a hátán a föld.. Még amikor Lajos bával nyomult, akkor még elment.. Eleinte... Úgy a vadászrepülős show után kajak elszállt az agya szerintem.. De ez az én véleményem... Másrészt mindenkinek más az ízlése, és nem vagyunk egyformák, és ez pont így van jól. :) :R

    -"-

  • LamaCube

    addikt

    válasz Trident28 #27864 üzenetére

    Sajnos tapasztalatból gondolom így nem a Blikk-ből. :N A gyerek csapattársának a keresztanyja Várkonyi Andrea, többször találkoztam vele és a volt férjével 1-2 meccsen, amikor Pest környékén játszottak és kijöttek szurkolni. Andival tök közvetlenül el lehetett beszélgetni kb. mintha egy lenne a kézis szülők közül. Viszont amilyen lekezelően bánt Várkonyival az alatt a 2 óra alatt, hát az bicskanyitogató volt rendesen PC ide vagy oda egy nővel sohasem beszélhet így egy férfi. Mi lehetett otthon, ha így viselkedett közösségben. Gondolom volt pár ok a válásra még ezen kívül, bár Lölöre lecserélni kb. csöbörből vödörbe, de ott több a lóvé gondolom. :DDD Természetesen egyik rádiós sem szent és ez tényleg így van jól. :R Lali királynak is sokat köszönhet és nyakig a szarban hagyta...

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • mobal

    MODERÁTOR

    válasz LamaCube #27865 üzenetére

    Nem volt házas a Várkonyi és a Bochkor. :DDD

    Szerk.: [link]

    [ Szerkesztve ]

    "Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

  • LamaCube

    addikt

    válasz mobal #27866 üzenetére

    És :F Elváltak? El :K vagy akkor szétmentek, otthagyta Bocskort, teljesen lényegtelen :K A leglényegesebb ez volt a mondandómban :))

    Na, de zárjuk le! ;)

    más: ajánljatok valami jó filmet filmeket, mert ebben a karanténban agyfaszt kapok :W
    Még a 38,2-es lázat elviselem, de ezt a bezártságot nem :O A poén, hogy szombaton 2 disznót szúrtunk volna, de mivel nem mehetek, így leszúrják nélkülem és behozzák. Talán addig nem ellenőriznek a zsaruk, amíg lemegyek és átpakoljuk a húst a ládáimban és felviszem a kilencre :D Akik átestek volt ellenőrzés?

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • Winne

    nagyúr

    válasz LamaCube #27859 üzenetére

    Vele nem az a baj sztem, hogy sokan nem értelmezik, hanem főleg a Vadon, de még a Rákóczi is több poént mond, amire ő reflektál és próbál még egyet tolni rajta, de az úgy már nem üt, ezért zavaró, plusz sokat okoskodik valóban, de nekem nincs különösebben bajom vele, csak mikor valaki mond egy viccet, majd utána egy másik elmeséli ugyanazt a viccet más nevekkel, akkor már nem őszintén nevet az ember. :DDD

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

  • LamaCube

    addikt

    válasz Winne #27868 üzenetére

    Danubius óta hallgatom őket szerepet játszanak és ezt már többször el is mondták és azt is megértik, ha ez sokaknak nem jön át vagy nem tetszik. Vadon az őskomcsi kényszeres, Rákóczi a mérleg nyelve Balázs meg a nagyképű, okoskodó, de amikor közéleti vagy komoly témáról van szó, akkor az én meglátásom szerint szólnak hozzá. Rákóczi poénjai? Hát ez kicsit túlzás, de el kell ismerni, hogy nélküle nem lennének egészek.

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • Svájcinéger

    senior tag

    Nem akarok beleszólni a felnőttek dolgába, de :D
    Egészen a megszűnéséig a Sláger rádiót hallgattuk a melóhelyen. Néha odakapcsoltunk Balázsékra, de nagyon gyengének és erőltetettnek tűntek. Aztán megszűnt a Sláger és megkedveltük Balázsékat is.
    Amúgy ha azon vitáztok, hogy ez nagyképű, ez pedig nőgyűlölő, akkor a műsor elérte a célját, nem ?! :D Kenyeret és cirkuszt !
    Én mindkét csapatot megkedveltem. Szerintem nem kicsit rájátszott mindenki a szerepére. Mindkét csapatban ott volt a nagyképűnek tűnő szókimondó ripacs squad leader (Bocskor + Balázs), a szexista piperkőc (Vadon + Voga) és a kimért intelligens úriember (Boros + Rákóczi).
    Azon szerintem felesleges vitatkozni, ki kavarta fel a fel a magyar rádiózás állóvizét (Bocskor), de tény, hogy Balázsék is felnőttek a feladathoz (az ilyen Harsányi Levente féle műsorokat felejtsük el, mert ha 1 liter pálinkával és egy láda sörrel hárman leülünk, olyan műsort mi is csinálunk). Az már nézőpont kérdése, hogy a tanítvány túlnőtt-e a mesterén.
    Bocskorék műsorában rengeteg "sztár született": Szalacsi, a dobos csoportvezető [link] :C
    Balázsék meg rengeteg jó ügyet felkaroltak.

    Bocskor nem rejtette véka alá sohasem, hogy a Howard Stern műsorát koppintotta. Aki még nem látta nézze meg, mert alapmű: [link]
    Kedv csinálónak: Howard Stern önmagát játszotta, míg a cenzúrát az államügyész úr képviselte a Billionersből. Emlékeim szerint csaj puncival rápucsított egy hangfalra és Howard Stern élő adásban elélveztette. Meg a hét csúnya szó kimondása tilos élő műsorban, mint a f@sz, pina, stb. Naná, hogy ezzel kezdte a következő élő adást. :D :D Sírtam rajt.

    Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

  • LamaCube

    addikt

    Faszom olvassák a topikunkat :D [link]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • tupacamaru

    veterán

    Akinek még esetleg nem lenne meg, Metro 2033 a Steam-en.

    Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

  • Winne

    nagyúr

    válasz LamaCube #27871 üzenetére

    vagy innen valaki ír az Indexnek? :F :DDD

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

  • LamaCube

    addikt

    válasz Winne #27874 üzenetére

    :Y Lehetséges :K

    Busman
    Köszi! Ma volt 9.30-kor nálunk is. Kaputelefonba be kellett mondanunk a nevünk meg a születési dátumunkat.

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • tupacamaru

    veterán

    válasz LamaCube #27876 üzenetére

    Nekünk telefonon volt az ellenőrzés. Valami házi karantén akármi az alkalmazás neve, jött sms hogy most kell megcsinálni, beléptem és lefényképezett otthon. Volt egy két érdekes kép azért. :B

    Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

  • LamaCube

    addikt

    válasz tupacamaru #27877 üzenetére

    Köszi! :)
    Nálunk nem lehetett, mert kiskorú is van, amihez be kell tölteni a 18 évet. Bár nálatok is van kiskorú, ha jól gondolom. Nem is értem az egészet.
    Más:
    Épp ma beszélt az asszony a legjobb barátnőjével, hogy mindkét szülője kórházban van. Múlt héten kapták meg a kínai csodaszert...

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • tupacamaru

    veterán

    válasz LamaCube #27878 üzenetére

    Én megmondom őszintén oltásellenes vagyok. :B Csak kezdem azt érezni hogy ezzel kapcsolatba fog most elindulni a gyűlöletkampány.

    Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

  • albert8

    addikt

    válasz LamaCube #27878 üzenetére

    Én ma kaptam meg az Astrát. Egyelőre minden oké és akiről tudok sem panaszkodtak. :)

    Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

  • LamaCube

    addikt

    válasz tupacamaru #27879 üzenetére

    Én azon az állásponton vagyok, hogy nem oltatok, de aki akar tegye nyugodtan. DE! Semmilyen szankció ne legyen azokkal szemben, akik nem oltanak, mert akkor kitör a forradalom az tuti :D
    Kedden lettek tüneteim. Szerdán 37,5C°-38 volt a hőemelkedésem és krákogtam naponta 3-4-et.
    Tegnap 38,2 volt egész nap végtagfájdalom 2-3 köhincselés. Ma 37,1 volt a legmagasabb és semmi más tünet. 45 éves vagyok semmi krónikus betegség vagy magas vérnyomás.
    Azt kell, hogy mondjam múlt évben volt egy 4 napos lázzal járó megfázásom vagy influenza ezt nem tudom, de az komolyan levett a lábamról. 4 napig fel se tudtam kelni.
    A fiamnak 1 napig 37,1-37,5 volt a hőemelkedése 1-2 órán keresztül fájt a feje. Ma már menne futni meg edzeni /persze nem lehet/.
    Az asszony krónikus beteg, ízületi gyulladás, szarkoidózis stb. Láza, hőemelkedése nincs viszont köhécsel, de nem vészesen. Szaglása elment, orra dugul fáradékony.

    albert8
    Egészségügyben dolgozol vagy krónikus beteg vagy?
    Mert az asszony kollégája 61 éves krónikus beteg és regisztrált amint lehetett és a mai napig sem kapta meg egyiket sem.
    Sógornőm dettó, igaz ő 48 éves, de agyműtét miatt krónikus betegségei vannak nem kevés és őt sem hívták még.
    Az asszony főnökét /gyógyszer nagyker/ beoltották még az elején, mert egészségügyisnek számít. ki se jön egész nap az irodából, de a dolgozók, akik minden gyógyszerhez hozzányúlnak ők nem számítanak egészségügyi dolgozóknak. Így szépen bekerült a covid hozzájuk A főnök meg a helyettesén kívül vannak 3-an a 10 ember helyett. Majd megszakadnak dolgoznak 7.30-tól este 8-ig, hogy kimenjenek a gyógyszerek a patikákba.
    Akik ezt a nem létező oltási tervet "kidolgozták" kibaszott nagy dilettánsok.
    Nem lenne jövőre választás egészen máshogy lenne minden csak nehogy fordítva süljön el a taktikájuk ezek miatt...

    Anyósom tegnapelőtt megkapta a kínait és tegnap hívták, hogy mehet az Astra oltásra. Mondta a dokinak, hogy ő előtte nap megkapta a kínait. A doki csak annyit mondott, hogy "hűha itt nagy gondok vannak és lerakta". :D Most gondoljunk bele abba, aki lehet erre nem is figyel és behívják elmegy és megkapja. Ezt a fejetlenséget, ami itt van. Nővér szomszédom szegeden és vásárhelyen nyomja a covid osztályon és azt mondta tök üres majdnem mindenkit elengednek szerencsére 1-2 nap alatt. Tehát itt még nem tragikus a helyzet.
    Veri itt a kormány magát, hogy a legjobb oltottsági mutatóval rendelkezünk, de azt nem hangoztatja, hogy lakosságarányosan az egyik legtöbb haláleset itt történt...

    És akkor jöjjön az összeesküvés elméleteseknek is egy kis gondolkodni való.
    Nem érdekes, hogy amint elkezdődtek az oltások, akkor emelkedett rohamosan a fertőzöttek száma?
    A brit mutáns már decemberben itt volt, akkor kellett volna már komolyabb lezárásokat tenni /persze, ha érne bármit is/, de nem történtek meg és ez az agresszívabb mutáns, ami gyorsabban terjed várt majdnem 4 hónapot, hogy berobbanjon??? Érdekes...

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • albert8

    addikt

    válasz LamaCube #27881 üzenetére

    Többszöri krónikus beteg és nem nem vagyok eü-s dolgozó.

    Háziorvossal beszéltem, mondom hogy megy ez....Az én oltásomat kedves Cecília a TV-ben a 80 éveseknek szánta valamelyik nap.. Nem tudom mikor volt ilyen felszólalása, mert nem nézek ilyesmit, DE csak egy vásári majom és erről ennyit. Az oltási terv, amit pedig a háziorvosnak követni KELL, mert megbüntetik és ejnye bejnyét kap, ha nincs meg a darabszám. A LISTA, amin én rajta voltam az már pl elavult elvileg a tv szerint, de még nincs új kiküldve ezért azokat oltják, aki rajta van és jelenleg itt nálunk a 61-ben születetteknél tartanak elvileg a pfizeresnél. Én ASTRÁT kaptam, mert nekem csak azt lehet beadni a problémáim miatt. Ott pedig nincs igazából terv, mert a jelenleg kiküldött listában vannak 25 évesek is, mint én. Tehát az orosz, kínai és a pfizer, ami nagyjából terv szerint megy.
    Arról nem is beszélve, hogy a háziorvosok lopkodják a másik körzetből az olthatókat, hogy meglegyen a fejadagjuk... Valszeg az anyósod is ebbe esett bele... és igen ez borzasztó végkimenetellel rendelkezhet. Én most júniusba fogom a másodikat kapni elvileg, ha lesz...
    Azt már meg se említem, hogy úgy kell könyörögni az oltásokért, mint háziorvos...

    Az összeesküvés elméletes verzióval nem foglalkoznék, ha nem baj, mert már a tököm kivan ezzel az egésszel, ahogy a média manipulál, az emberekben semmi felelősség, a szervezetek félrenéznek, az osztályokon meg mindenki kb az utolsókat húzza, mint munkaerő...Sajnos tapasztalat... Úgyhogy itt minden érdekes sajnos...

    [ Szerkesztve ]

    Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

  • LamaCube

    addikt

    válasz albert8 #27882 üzenetére

    Így érthető, bár ne lennél az. :K Június? Nem 2-3 hétnek kellene eltelnie vagy már erre is szarnak?
    Az összeesküvés elmélet mint írtam azoknak szól, akik ilyen oldalról is gondolkodóba esnek.

    Viszont az emberekben semmi felelősség azt nem értem :F
    Ha arra gondoltál, hogy sokan nem oltatnak azt meg nem értem, hogy miért felelőtlenség. Aki akarja oltat évente négyszer, hogy ne legyen veszélyben. Aki meg nem oltat az vagy túléli vagy nem. Vagy , ha rosszul lesz nagyon, akkor átgondolja és oltat.
    Nagyon sokan azt hiszik /és ezt a tájékoztatást nagyon hiányolom/, hogy az oltástól sose kapják el a Covidot és immunisak lesznek, de ez sajnos nem így van, talán lehet reménykedni, hogy a sok mutáció miatt "legyengül" egy influenza szerű vírussá.

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • Raidon

    őstag

    válasz LamaCube #27883 üzenetére

    Ezelőtt Influenza oltásnál is megláttam a "dolgot" ami a fecskendőben volt és mondták , hogy higany is van benne többek között... akkor inkább nem kértem. Nem is lett semmi bajom.

    Maszkot felteszem ahol kell. Nem köhögök le senkit nem mászok embertársaim nyakába.
    Valahogy nem érzem szükségét annak, hogy beoltassam magam. Náthás sem voltam ebben az évben sem. Na meg valahogyan tartok tőle... A hosszútávú oldalát nézve. Nem egy olyan oltás pl amit már 20-30 éve adnak. Persze nincs azzal bajom,ha valaki beoltatja magát. Csak kicsit már nagyon kezd erőltetettnek tűnni ez az egész vírus dolog. Valahogyan legalkábbis szerintem meg rosszul van kezelve az egész helyzet...

    "A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

  • albert8

    addikt

    válasz LamaCube #27883 üzenetére

    Hát ez van, ilyen az élet. DE szívesen odaadtam volna annak akinek hamarabb szksége lett volna rá...sajnos volt ilyen a családban...

    A felelősségvállalásról pedig csak annyit, hogy nem kellene bevenni, hogy egyik nap van vírus másik nap nincs és mindenki oda mehet ahova akar. Első perctől komolyan kellett volna venni ezt a szart...Persze ezt nem lehet meggátolni, de egy kevés értelem és utánaolvasási hajlam lehetne még az emberekben, mert arra senki sem gondol, hogy mások életét veszélyezteti ezzel. Arról nem is beszélve, hogy az egyes hivatalok, hogy végzik a munájukat, amit eddig végeztek, de mostmár egyáltalán nem. Pl az érintkezés kutatás vagy a fertőtlenítés esetleg szólhatnának, hogy egy adott panelban, ahol a legtöbb ember 80 éves és egy emelet kihalt, valamint az ilyen lakók közül a fele kórházban van...Esetleg egy téjékozatás vagy egy fertőtlenítés,esetleg egy karantén ellnőrzés, de még ha tájékoztatnak is az ajtóra már nem ragasztanak matricát, hanem nyomtasd ki magadnak...feltételezve, hogy mindenkinek van nyomtatója főleg 80 évesen... na de sebaj a rendszer nagyon jól működik és nagyon jól állnak a számok elvileg... Természetesen az egy háztartásban lévőket nem teszteljük, nem kell otthonmaradnijuk vihetik ahová akarják biztos nem kapja el. Tesztért is úgy kell néha könyörögni. (Na mindegy bocsi elfogult vagyok, mert tól sok sérelem ért mostanába) Úgyhogy a fsz kivan már ezzel a rendszerrel...

    Természetesen tudom, hogy az országunk nem valószínű, hogy képes lenne leállni, mint mondjuk anglia, de mint látjuk az az egyetlen megoldás. Persze a rendszereink fejlesztésén akkor kellett volna gondolkozni amikor stadionokat építünk és eltesszük, amit csak lehet...
    De ezt inkább hagyjuk :D

    Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

  • LamaCube

    addikt

    válasz Raidon #27884 üzenetére

    Egyszerű pedig... :K
    A tömeget úgy irányíthatod, ha van egy közös ellenségkép, migránsok, soros, Covid, gyurcsány idejéből a román munkások stb. A lényeg, hogy mindig csak egy ellenség legyen, mert így tudja összetartani a tábort. Ha meglesz az átoltottság következnek azok, akik nincsenek beoltva. /ezt a hozzászólásom mentem is a későbbiekre/ A lényeg, hogy mindig legyen félni valamitől. Valahonnan ismerősek ezek a gondolatok...tik-tak-tik-tak Ja valamilyen Mein Kampf vagy ilyesmiből... ;)

    Sajnos a vírus létezik és bizonyos esetekben tényleg életveszélyes és halálos, de alárendelni mindent ennek az még nagyobb felelőtlenség. Egy csípőprotézis műtétre 2 év volt a várakozó lista, egy szemműtétre is és itt nem beszélünk arról, hogy rengetegen küzdenek más betegségekkel, ami ellátásra szorulna. Mi lesz, ha egyszer vége lesz a Covidnak /sose lesz ez már tudható/ vagy meglesz a beoltottság és jövőre akik meghalnak, azok megint influenzában fognak? Vagy egyszerűen azok fognak meghalni Covidban, akik nem "oltakoztak", mert egy ilyen papírt megírni kétféleképpen bármikor lehet.
    Mi lesz, ha 5 év múlva megszaporodnak az embóliák. Ráírják majd, hogy vérrög az agyban, tüdőben stb. És talán eljutnak a kutatásokban arra, hogy az esetek 90%-ban oltottak voltak? Ha hihetünk a virológusoknak /miért ne hinnénk, hiszen ezt is megjósolták évekkel ezelőtt/ , akkor egyre többször fogunk ennél még keményebb vírusokkal szembesülni. Talán tényleg komolyabban kellene gondolni a klímavédelmet, talán még ha most elindulna valami, akkor az ükunokáinknak az unokái /ha lesznek/ már egy olyan világban élnek, ahol ilyen gondokkal nem fognak szembesülni. Persze erre kb. 0,0000000000000000000001%-ot látok.

    Volt egy 1év a felkészülésre digitális oktatás terén és az egészségügy terén is. Mindkettő kudarcot vallott. És most még 5500 egészségügyi dolgozó is elhagyta a rendszert. Alkalmatlan, dilettáns banda és sok birka éljenzi őket. Az 1 év felkészülésből Lölőjé lett minden nyomták a mindenki a balatonra senki külföldre dumát, de semmi másra nem futotta az intézkedésekből és a rengeteg lóvéból csak hogy hogyan lopják el.
    belengetik az álságos intézkedéseket: jövőre 1 millió 25 év alatti kap adómentességet. Nagyszerű éljen :C Múlt évi adat 262000 fő 25 év alatti dolgozó. Hogyan fog jövőre megnőni 1 millára az jó kérdés.
    Rohadtul elegem van, hogy "én" finanszírozom az adómentességet, banki tartozások kifizetését, csókot meg egyéb finomságokat.
    Nincs gyereked? Dolgozz baszod neked semmi gondod

    1 gyereked van?- Á 1 gyerek nem gyerek semmi gondod- írjál csak alá, mint a hízókra, hogy legyen még 3 vagy négy gyerek csak azért, hogy tudjál venni vagy építeni egy házat
    Verik itt a mellüket, hogy magyarországon 400000 gyereket étkeztetnek ingyen, hát basszák meg ez a legszánalmasabb, hogy ennyi gyerek éhezik, mert ha ezt nem fizetnénk nekik, akkor egész nap nem ennének.
    Már most ott tartunk, hogy már minden nő főállású anya lesz 3 gyerekkel nulla adózással és a férje is adómentes. Van 3-4 millió ember, aki adózik lassan lecsökken 2.5 millióra, akinek el kellene tartania 9,5 millió embert. Normálisak?
    Na a karantén már az agyamra ment, faszom kivan :DDD

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • albert8

    addikt

    válasz LamaCube #27886 üzenetére

    LÁJKOLNÉK, ha lehetne.

    Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

  • LamaCube

    addikt

    válasz albert8 #27885 üzenetére

    Egyetértek!
    Viszont nincs annyi ember, akik ezt levezénylik. Délelőtt hívtak az ántsz-től vagy honnan és háromszor kért elnézést és hívott vissza, mert meg kellett kérdezni az osztályvezetőt, hogy mi a szabály. Azt mondta én vagyok a 90-ik ember akit neki kellett felhívnia és majdnem minden más eset. Persze nyáron eltűnik ebben az évben is Lölö bácsi megmondta, hogy mikor kell nyitni a szállodáinak és az úgy is lesz.
    Kollégám felsége tanár. Koronavírusos lett a fél osztály meg a fél tanári kar az igazgató jelezte "finoman", hogy aki jól érzi magát az maradjon tanítani, aki meg rosszul van az kap pár nap rendkívüli szabit. És hány ilyen van sajnos. Teljesen nem mertek zárni és nem is fognak, mert választás lesz jövőre.
    Kínában működött /ez persze vagy igaz vagy nem/, bár ott még az is kérdéses, hogy milyen statisztikát hogyan hamisítanak. Viszont ott gyorsan munkatáborba került vagy kiesett az ablakon, aki megszegte a kijárásit. Itt azért ilyet nem lehetne megcsinálni. És kétlem, hogy ezt meg lehetett volna állítani bármivel is. :(

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • Trident28

    tag

    Ehhez a fertőtlenítéses dologhoz csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy itt azért a közmunkás rendszeresen szórja a hátipermetezőből a lét az önkormányzati, és a szociális intézmények területén, de olyan is van, hogy a fő útvonalakat is szórják valami fehér granulált anyaggal... Sószóróval! Éjjel... Szóval...

    -"-

  • mobal

    MODERÁTOR

    válasz LamaCube #27886 üzenetére

    Elég szélsőséges vagy. Azért amellet nem tudok elmenni szó nélkül: "Semmilyen szankció ne legyen azokkal szemben, akik nem oltanak, mert akkor kitör a forradalom az tuti :D".

    Az adózással felvállalod a társadalmi felelősségvállalást ezzel meg nem szeretnéd? És ha akarva akartaltnul több ember halálát okozod mert nem oltatod be magad és sikerül megfertőznöd (ez is elég szélsőséges)? Mi az amit jó megoldásnak tartasz akkor. Aki be van oltva maradjon, otthon aki meg nem mennyen ki?

    Szerintem felesleges a magyar politikával foglalkozi és az is volt mindig is. Ezt mondom évek óta. Sokan - többek között - Én is arra fogok szavazni aki alatt jobb lesz az életem. És nem, előre leszögezem, ha nem megyek el szavazni akkor nem a Fideszt támogatom - ez egy ilyen demagóg ellenzéki kiforgatós duma. Ha nem megyek el szavazni az azért van mert kurvára leszarom.

    33 évesen itt vagyok egyedül, és semmit nem kapok senkitől. Cserébe Én is jó sokat adózom. Nekem ez jutott. :)

    Mind szép meg jó ami leírtok, lehet fikázni a fideszt, mszp-t, lmp-t, mdf-et, kisgazdákat vagy mittudomén kit, de én az egész világ politikáján azt látom, hogy senki nem tudja mit kell csinálni. A svédeknél mindent szabad, az usákoknál meg pl. semmit. Azért ez nem a politika hibája. Nálam okosabb emberek azt mondják oltani kell én elfogadom.

    "Volt egy 1év a felkészülésre digitális oktatás terén és az egészségügy terén is."

    Azért ne éljünk rémálmokat, régen sem volt jobb az okatás illetve az eü. Amúgy digitális oktatás magyarországon nem létezett tavalyig. Nincs rá stratégia. Az tény, hogy még most sem de ha lenne sem 1 év lenne. Egyszerűen a tanárok alkalmatlanok rá.

    "Van 3-4 millió ember, aki adózik lassan lecsökken 2.5 millióra, akinek el kellene tartania 9,5 millió embert. Normálisak?"

    Ha rólam még több bőrt elkezdenek lehúzni akkor onnantól kezve én is optimális adót fogok fizetni. :)

    "Mi lesz, ha 5 év múlva megszaporodnak az embóliák. Ráírják majd, hogy vérrög az agyban, tüdőben stb. És talán eljutnak a kutatásokban arra, hogy az esetek 90%-ban oltottak voltak?"

    Ez teljesen reális sajnos, de jenleg is sok fiatal tüdő képe úgy néz ki mint egy 100 évesé akir 99 évig dohányzott. Akkor melyik a jobb? Ha nem oltatsz és kockáztatod ezt, ha oltatsz és kockáztatod az embóliát vagy mi?

    "A tömeget úgy irányíthatod, ha van egy közös ellenségkép, migránsok, soros, Covid, gyurcsány idejéből a román munkások stb. A lényeg, hogy mindig csak egy ellenség legyen, mert így tudja összetartani a tábort."

    Magyar illetve a kelet európai (nyugat ázsiai) emberek nagy részét (értsd ex szovjet) ezzel könnyen tudod manipulálni. Én speciel telibe szarom. Te telibe szarod? Egy darab agysejtemet sem érdekel mert egyszerűen FELESLEGESNEK tartom, hogy ezen problémázzak. Jobb lesz? Nem. Akkor meg leszarom. Minek foglalkozol vele? :D

    "A lényeg, hogy mindig legyen félni valamitől. Valahonnan ismerősek ezek a gondolatok...tik-tak-tik-tak Ja valamilyen Mein Kampf vagy ilyesmiből... ;)"

    Azért ez kicsit erős... :)

    "Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

  • Winne

    nagyúr

    válasz mobal #27890 üzenetére

    Én nem politizálok, nem is követem, nem is érdekel, van ezer dolog amivel foglalkozhatok helyette, de elolvastam amit írtál és csak ez a rész amire reagálnék:

    "Ez teljesen reális sajnos, de jenleg is sok fiatal tüdő képe úgy néz ki mint egy 100 évesé akir 99 évig dohányzott. Akkor melyik a jobb? Ha nem oltatsz és kockáztatod ezt, ha oltatsz és kockáztatod az embóliát vagy mi?"

    Ez a kettő nem uaz, ebben a példában a sok fiatal kretén, vagy rossz társaságban van, vagy csak azt éli, hogy ez neki így jó, döntött. Az oltást ha úgy dönt valaki (értem amit írtál korábban, hogy másokat kockáztat), hogy nem kéri, az megint csak egy döntés, ha van joga hozzá, akkor max elítélheti a társadalom, de ha tudott így dönteni, akkor azt is el tudja dönteni, hogy ebben az esetben ez őt zavarja vagy nem. A fiatal is élhet egészségesen, mint ahogy az idős is, "mindenkinek" (jobb esetben) van joga dönteni az élete felett, vagy ha már mínuszból indul tud tenni az ellen, hogy megváltozzon, ami nem tetszik benne.

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

  • LamaCube

    addikt

    válasz mobal #27890 üzenetére

    "Az adózással felvállalod a társadalmi felelősségvállalást ezzel meg nem szeretnéd?"
    Ezt komolyan kérdezed? :C -Kötelező adóznod nagyon sok választás nincs. 1%-ról döntök arról még dönthetek.
    Szerintem a közteherviselésben veszek részt az adóval semmi köze a társadalmi felelősségvállaláshoz.

    Miért nem teszik kötelezővé az oltást sehol sem??? Ugye erre nem kell válaszolni...
    És mégis milyen rendszer az, hogy hagyja szabadon dönteni az embert, hogy oltat vagy sem, de ha nem, akkor szankcionálja. Ha szerinted ez a normális, akkor az a te bajod.

    "És ha akarva akartaltnul több ember halálát okozod mert nem oltatod be magad és sikerül megfertőznöd (ez is elég szélsőséges)?"

    Akik oltást kapnak védettek, miért vagyok én rájuk veszélyes???Vagy mégsem véd? Találjuk már el akkor...
    Ha oltatnék és regisztráltam volna, akkor megkaptam volna az oltást a mai napig? NEM
    Mikor kapnám meg az oltást, függetlenül attól, hogy nem válogatok? Talán novemberben, de ha ezt a tendenciát nézzük, akkor inkább jövőre. Addig majd karanténba vonulok és nem dolgozok nehogy valaki miattam haljon meg. A családom meg, majd éhen hal még mindig jobb, mint a covid.
    Kik kaptak, kapnak oltást először? Akik a legjobban veszélyeztetettek. Ők már oltva is vannak azt harsogják a harsonák, akik még nincsenek oltva és oltakoznának azok az miatt, mert nincs vakcina. Akkor javaslom, hogy aki oltakozna és a vakcina hiány miatt nem tud, akkor menjen karanténba biztosan segít neki az állam. Ja nem...
    Tehát a válaszom, hogy ha megtörténik az átoltottság, akik szeretnék ezt, akkor nyissanak ki mindent és mindenki mehessen oda ahová akar. Az oltott védett az oltatlan meg nem.
    Vagy maradjon ez és jöjjön a 47 hullám a 345-ik mutáció és mantrázzuk, hogy ez így jó.
    Aki meg oltat, akkor oltassa magát 6 havonta, mert felejtsük már el, hogy nyájimmunitást lehet szerezni, ha ez igaz volna nem lenne influnza sem. A koronavírusnak ez a természete, hogy folyamatosan mutálódik, de eltűnni nem tud nemhogy nyájimmunitás sose lesz.

    "Szerintem felesleges a magyar politikával foglalkozi és az is volt mindig is.

    Szerintem meg nem felesleges, mert ez a célja minden hatalomnak, hogy a nagy többség szarjon bele és mint látjuk bele is szarnak, mert bármilyen hihetetlen, de tényleg rengetegen vannak akiknek évente a 20kg krumpli és a 10000Ft utalvány még mindig több a nullánál és ezzel el is van döntve. És ebben sajnos nagyon benne van a politika és az, hogy mindenki leszarja, mert ők is úgy gondolkodnak, hogy legalább kaptak egy zsák krumplit meg egy tízest. Jobban élnek hát persze, mert ezt megkapták. És hidd el ők nagyon sokan vannak.

    "33 évesen itt vagyok egyedül, és semmit nem kapok senkitől. Cserébe Én is jó sokat adózom. Nekem ez jutott."
    Szard már le :D
    Viccet félretéve. Bármennyire hihetetlen, de ez is a cél, hogy maradj egyedül vagy maximum 3 fő. De az 1 jobb. Hiszen te kerülsz a legkevesebbe és ugyanannyit adózol. Ha viszont mégis bekötik a fejed, akkor gyorsan aláírni 3 gyereknek, mint a hízókra a vágóhídnak. Mivel, így előre lendíted az építőipart, ami előbb-utóbb hatalmasat fog bukni.

    Ha nem megyek el szavazni az azért van mert kurvára leszarom."
    Te döntésed én nagy ívben leszarom, hogy leszarod ;)

    "Ha nem oltatsz és kockáztatod ezt, ha oltatsz és kockáztatod az embóliát vagy mi?"
    Bocsi ezt nem értem :N

    "Te telibe szarod? Egy darab agysejtemet sem érdekel mert egyszerűen FELESLEGESNEK tartom, hogy ezen problémázzak. Jobb lesz? Nem. Akkor meg leszarom. Minek foglalkozol vele?"

    Nem szarom telibe. Tudod miért? Mert családom van és egy kamasz fiam. Remélem sose tudod meg milyen érzés az, amikor az iskolában olyanokra akarják tanítani, hogy szarjon le mindent, mert már ott ezt akarják belenevelni, hogy minden úgy van jól ahogy most van. Álljon be egy sorba azt csinálja, önálló gondolatai ne is legyenek, mert az káros. Más véleménye meg egyenesen ne is lehessen, mert az eretnekség. Örüljön annak, ami van, ha egy zsák krumpli akkor annak, ha netalán egy 400000 vga, akkor meg annak. A lényeg, hogy szarjon le mindent. És ha a hatalom azt mondja valamitől félni kell, akkor féljen. Mert akik félnek azok befolyásolhatóak.
    A legrosszabb az, hogy már születésétől kezdve /2004/ baloldali kormányzás/ úgy neveljük, hogy külföldre fog menni, mert ebben a buzi országban mindenki leszar mindent csak neki legyen jó. csak ebben a nagy "leszaromdiban" egy bökkenő van számomra, hogy nem tudok vele egyetérteni. És mit tudok tenni ellene? Az előzőekben leírtam. Talán felneveltem az asszonnyal egy olyan embert, aki nem fogja leszarni ezeket a dolgokat. Igaz valószínűleg más országban, de talán ő is felnevel egy vagy több gyereket ilyen szellemiségben és minél több nem leszarom ember lesz a földön, akkor hátha megváltozik ez a kibebaszott politika is. Valószínűleg ezt se érem meg, de talán látom a kibontakozását.

    Ha a másik vonalon indulok el és azt mondom, hogy egyszer majd az ellenségkép az lesz, ami neked a "húsodba" vág, akkor biztosan nem szarod le.

    "Azért ne éljünk rémálmokat, régen sem volt jobb az okatás illetve az eü. Amúgy digitális oktatás magyarországon nem létezett tavalyig. Nincs rá stratégia. Az tény, hogy még most sem de ha lenne sem 1 év lenne. Egyszerűen a tanárok alkalmatlanok rá."

    Ebben teljesen egyetértünk. VISZONT Ez alatt a 11 év alatt rengeteg pénz volt arra, hogy ezeken nagyon erősen tudjanak javítani.
    Amikor a gyerek kezdte a sulit, direkt olyanba írattuk ahol a Mozaik-ból tanulhattak kemény 1 évig. Ahogy a kedves vezetőnk lett a király abban a pillanatban központosítottak mindent és elkaszálták a Mozaikot. A Mozaik a mai napig is világhírű és kitűnő minősítésű digitális oktatási szoftverekkel rendelkezik és milliárdos piacot bonyolít le külföldi oktatási intézményekkel.
    Egyetlen hibájuk volt, hogy baloldali kormányzás idején kaptak lehetőséget egy olyan platformon, ami a gyerekek érdeklődését is felkeltette. Digitális táblák voltak a tantermekben virtuális bemutatókkal interaktív órákkal. A gyerek élvezettel mesélt róla, hogy azon megy a vita, hogy ki mehet ki a táblához. MIVAN? Ki akar valaki menni a táblához? Ezek hülyék? Gondoltam... Nem ez a jövő... VOLT! Mert egy tollvonással keresztülhúzták, mert liberális fertő stb. Inkább tegyük kötelezővé a hittant meg erkölcstant. Legyen nemzeti kerettanterv tanulja a sok kis birka, amit beletömnek a fejükbe. Tanárok száját tömjük be fizetésemeléssel hiszen ők is bérből élnek. És most kérlek hagyjál a demagógiával, mert ezt már én unom, hogy ez az érv mindenre. Ezek színtiszta tények! A Mozaik tavaly is felajánlotta a szoftvereit ingyen...nem kellett.
    Továbbra is szarjunk bele, mert ugyebár mit is tehetnénk innen a fotelből.
    DE! Tehetünk felnevelhetünk egy olyan generációt, akik nem fognak beleszarni!
    Vagy a te esetben bele fognak!
    Ördögi kör!
    Bele is szarok! ;)

    Azért ez kicsit erős...
    Miért is?

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • mobal

    MODERÁTOR

    válasz Winne #27891 üzenetére

    A covid miatt ilyen szar a helyzet. Azt ugye meg nem döntöd el, ha elkapod elkapod és komoly szövődményei lehetnek.

    "Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

  • Svájcinéger

    senior tag

    Mindenki nyugodjon le a pics@ba ! :D Irigy Mirigy showban volt egyszer, hogy "A vélemény olyan, mint a s3gglyuk. MIndenkinek van, de senkit nem érdekel a másiké." Mikor ezt egyszer megemlítettem egy kollégámnak, azt mondta, hogy: Nana ! Ez nem így van ! :D

    Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

  • Winne

    nagyúr

    válasz mobal #27893 üzenetére

    Azt nem te döntöd el, hogy elkapod-e, de abban dönthetsz, hogy az egészségedet milyen módon próbálod megóvni. Értem, hogy mást is veszélyeztetsz vele, ha nem oltatod be magad, de ha jól működik az oltás, akkor nem csak azt veszélyezteted, aki szintén nem oltatta be magát? Ha csak vár a sorára, akkor várjon otthon, ahogy azt javasolják.

    Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

  • LamaCube

    addikt

    válasz Svájcinéger #27894 üzenetére

    Szerintem senki sem ideges :N Vagyis én biztosan nem :))
    A kollégádnak teljesen igaza van :K :DDD

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

  • tupacamaru

    veterán

    válasz Winne #27895 üzenetére

    A védőoltás téged véd meg a komolyabb hatástó. Attól hogy be vagy oltva, még ugyanúgy megfertőzöl másokat. Ezért az oltási könyvet mindenki oda dughatja ahová gondolom, és ez csak egy uszítás. Szerintem.

    Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

  • LackoMester

    addikt

    Már hárman elmentek a baráti, ismerősi körből, 2 -en hajszálra ugyanúgy a COVID- ból kifolyólag tüdőembóliát kaptak, összepottyantak, ennyi a volt. Pedig már jobban érezték magukat, de a betegség még is csak legyőzte Őket. :(
    A szóval nemkérdés, én és család oltatuk, amint lehetséges. Most politikamentesen üzenem annak, aki oltás ellenes, hiszem azt, csak ez a egyetlen lehetőség, h. ebből a szarból valahogy kimásszunk. :K

    ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

  • LamaCube

    addikt

    válasz LackoMester #27899 üzenetére

    Ez nem politikai kérdés részemről. Jogomban áll dönteni és én így döntöttem ti meg úgy. Azokat nem értem, akik szerint én bárhogyan is veszélyeztetem a másikat. Mivel is? Nincs oltás vagyis én ha akarnék se kapok, aki meg rá van szorulva az kapni fog és védett lesz. Addig így is úgy is veszélyben lesz. 3 éve halt meg a sógórnőm tüdőembóliában. Magas vérnyomás és kóros elhízás... kb. mint a Covidban elhalálozottak legtöbbjének. Persze ez nem jelenti azt, hogy mindenki meghal, aki ebben szenved. Nekem is halt meg ismerősöm végstádiumban volt, persze halál oka covid. Nem boncolnak mindenre ez a pecsét megy...
    Nem hiába tesztelnek minden vakcinát minimum 7 évig: [link]

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák