Hirdetés

Aktív témák

  • Dictator^

    veterán

    válasz RootRulez #8874 üzenetére

    Engem már az idegesített, hogy nevet nem lehet váltani, csak webes felületen belül.
    Kötelező vagy teljes nevet beírni: Lófasz Jóska.

    Ezen felül más csak a Jóskát látja, hogy ír. Nálad viszont megjelenik az egész név: Lófasz Jóska says:

    Appear offline mode már nem úgy megy mint eddig. Ha így lépsz fel, te sem tudsz írni senkinek, illetve akinek írsz, annak külön feloldhatod, hogy láthatónak lásson téged.

    Sztem ez tök hülyeség illetve felesleges. Annyiban előny,ha tényleg nem akarsz mással beszélni, pár embert kijelölhetsz mint barátok, és cska ők fognak onlinenak látni.

    Ha valakivel eddig nem akartam beszélni, csak láthatatlanba felléptem, elmondtam amit akartam és kész.. nem tudom miért kellett túlbonyolítani ezzel, hogy akinek írsz onlinenak lásson.

    Ha akivel egyáltalán nem akarok beszélni, azt meg letiltom vagy törlöm. Nem fogok kijelölgetni, hogy te láthatsz, te nem .. stb.

    Tovább nem is próbáltam.. ennyi elég volt, hogy leszedjem.

    Amúgy a dizájn bejövös. Párbeszédnél nem csak hirtelen megjelenik az egész ablak, hanem szépen kinyilnak a képek, meg ilyesmi.

    No majd várom te mit gondolsz róla. /Bing meg ezek nekem sem kellenek , bár a Mailt felraktam)

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Aktív témák