Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz bushi #11278 üzenetére

    Ezek nem egy kategória:

    - HP nem új, csak "renew", viszont HD felbontású, 6 cellás akksija, 2 GB ramja előnyös.
    De sajnos jogtiszta Windows nélküli.

    - A Toshiba nagyon szimpi az akciós árával és a Win7-tel, de csak 3 cellás az akksija, és nem HD a felbontása (mondjuk 10"-nál ez nem nagy hátrány)

    - Samsungnak is elég jó az ára, matt kijelző, nagy akksi, strapabíró, masszív kivitel, Win7, de szintén csak 1024x600 pixel.

    Proci és VGA teljesítménye miatt filmnézésre korlátozottan lehet bármelyiket is használni.

    - Én speciel a Samsungot venném, nekem az van (N150), annál jobban összerakott masinát ritkán látni. (Mondjuk az enyém csak XP-s, és 84 ezer forintos). Az NB 30 meg különösen strapabíró kivitelű.
    - A Toshiba a kicsi akku és a fényes kijelző miatt nálam kiesne, hiába olyan jó az ára.
    - HP ? Nem is tudom.... A 2 giga ram meg a nagy felbontás OK lenne, ha nem 10"-on lenne elkövetve. Ehhez még oprendszert is kell venni, vagy rettegni a BSA-tól. :B
    De el tudom fogadni, ha valaki ezt választaná...

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák