Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz stemplar07 #32920 üzenetére

    Én úgy általánosan fogalmaztam meg gondolataim...azt hiszem egy szó sem esett az adott szituációról...sőt...megírtam, nem az adott ügyet tekintve alapvetésként...úgy érzem, az általános hozzászólás, amely nélkülöz minden konkrétumot nem minősülhet támadásnak...vagy tévednék?...úgy jött át az egész?...

    Ha leírod, hogy hallgasd meg (de mi még nem hallottuk) az akár minősülhet termék marketingnek is, hiszen egy nem ismert terméket ajánlasz (tkp felvetődhet az is egyesek fejében, miért pont ezt a számodra ismeretlen terméket ajánlod?)....természetesen egész más a helyzet, egy általad már hallgatott és preferált eszköz ismeretében...gondolj bele...

    Én úgy látom - még ha nem is túl tág az a mezsgye amit ismerünk - itt rendre kipróbált (és sokak által el is ismert) eszközök kerülnek ajánlásra...

    Hogy egy aktuális példával éljek, egykori vevőm (egy JH audio Angie fülest adtam el neki) épp tegnap faggattot az SP1000-ről...aztán eldüntütte, meg is veszi...mondtam neki, van olcsóbb alternatíva, kevésbé pénztárca gyilkos (A Futura) de azt mondta, annyit és olyat mondtam az SP1000-ről ami neki kizárttá teszi az egyéb eszközökön való gondolkodást...nagy felelősség egy 1,2 milliós készüléket jó szívvel ajánlani...

Új hozzászólás Aktív témák