Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz #16820480 #31911 üzenetére

    & kemcso

    Értem én, hogy nem fejhallgatóhoz vannak tervezve. Csak nálam az a gond, hogy a fülem nem bírja a fülhallgatókat. Bármennyire is figyeltem a higiéniára, a tárolásra, a tisztításra, mindig begyulladt valamelyik, sajnos, egyszerűen érzékenyebb ezekre. Ezért néhány éve teljesen letettem a füles használatról, és áttértem a fejhallgatóra. Addig én is csak otthon használtam.

    Amúgy már kezdem látni szomorú sorsomat, hogy a dedikát erősítőtől nem fogok tudni elszakadni ez miatt. Pedig szerettem volna... :O

    Ebben az esetben viszont teljesen más szempontok válnak fontossá. Ha nincs más út, és úgy tűnik nincs, akkor mik azok a lejátszók, amiknek van külön vonalkimenete, és népszerűek, mert a hangminőségük kiemelkedő?

    Viszont ha így kell választani, akkor az árkategória is lejjebb csúszik, mert az eredeti elképzelés szerint az erősítőt elhagytam volna, így viszont majd az is kell a CMoy helyett (valamivel később majd, egyelőre jó lesz). Mondjuk a plafont húzzuk meg ez esetben 150k JMF-ban. Ha lehet, itthon is beszerezhető legyen, ha netán garanciális probléma adódna, de végső esetben külföldi rendelés is szóba jöhet, ha egy megbízható gyártóról van szó. (Tegnap nagy csalódás volt a Head-Fi AK JR topikjában, hogy annyi hibát írtak pár oldalon belül. Memóriakártya kompatibilitási gondok, random fel-le ugráló hangerő, akadozó, megtorpanó menürendszer...)

    s4tch
    Amiket felsoroltál, azok engem pont nem érdekelnek. Nem zavar, ha vastagabb, az se ha csúnya (bár a küllem eleve nem volt kitétel), és a wireless funkciók sem hoznak lázba. Valamit félreértettél, szerintem.

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

  • wolfman

    veterán

    válasz #16820480 #31911 üzenetére

    Hűha. Ez már barátinak tűnik, csak az a bajom, hogy vészesen hasonlít a szöveg a nemrég itt HA-n kitiltott ember hirdetésére. Ránéztem és az ottani ember is igen frissen regisztrált. Nem tudom mennyire van ott figyelve az ilyen. Na kérek fotót, aztán ha netről kapottat kapok, akkor tuti ugyan az.

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Új hozzászólás Aktív témák