Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz biokox #27605 üzenetére

    No én nem hallottam még az X7-et tán a jövő héten, de...

    W60-on ilyen hang még nem szólt...

    Élet van az ibassoban, hangszerek elkülönülése, a megszólalás a jelenlét...lenyűgüzütt...a hangja.
    AK100-nál mélyebbre megy (kissé) azonos szélességú de mélyebb, magasabb tér, jobb elkülönülkéssel és jobb magasakkal...jobb a hangja na...nem védem a mundér becsületét...bár nagyon hasonló hangszín, nem azonos az AK240-nel...
    Minden zenében éreztem valami eddig nem hallott pluszt, nem ájultam el, de érezhető volt hogy egy jobb meghajtó van alatta...

    A kezelése...
    Horror...talán a 802 is jobban reagál (mert ott fizikai gombok vannak..de az meg kattog :) )
    Végtelen türelem kell hozzá...nálam mindkettő (R10 és 802 az asztal sarkán végezné rövid idő alatt...

    És a méret...azt mondja Biokox (jutubon megerősítettem magam) hogy hosszra még nagyobb az X7...persze vékonyabb...na itt van a kutya elásva...ezek sajna nekem lapátok...nagyon el kell tanakodnom, ha elbűvöl az X7 hogy mit csinálok majd vele, hová teszem...

    Az AK100 azért elkényelmesít....megfelelő méret, megfelelő hanggal...nem éreztem őrült hiányt utána...

    Életem eddigi legjobb mobil hangját hallottam a párossal...nagyon tetszett...csak R10-hez kell egy állandó kínai aki kezeli...és azt üthetem ha nem gyors a számváltás...nem is rossz ötlet :)
    (Beszélek Sheratannal...)

  • kemcso

    Ármester

    válasz biokox #27605 üzenetére

    Sajnos nagyon kevés olyan fejes van, ami jól szól hordozhatóról. A planárok meg főleg, az Oppo PM3-ra is azt írták, hogy hordozható, az sem lett igaz...

Új hozzászólás Aktív témák