Keresés

Hirdetés

  • Két hét múlva Samsung Galaxy Unpacked

    ma A dátum július 10. A nagyszabású bemutatón hét terméket várunk, köztük az új hajlítható modelleket és a Galaxy Ring okosgyűrűt.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • alvaro

    senior tag

    válasz Topiccsendőr #8391 üzenetére

    Biztos valamiben van, mindenesetre én tök mindegy, mit töltöttem Teresába (rengeteg anyagot végigpróbáltam), jobb nem lett tőle. Nagy néha rosszabb, de eléggé random, hogy mitől, ugyanazokon a kutakon máskor normális volt az anyag. Mikor én magam higítottam etanollal próbaképp (kb. E33-ra), az nagyon érződött, minden baja volt tőle, szóval többet nem próbálkoztam.

    Egyébként leszoktam a válogatásról, úgyis összevissza mindenfele járok, ha épp nem ingázok, használom, ami szembe jön, próbálok legalább jó árat találni, de ha nincs, hát nincs. Annyi érdekesség volt, hogy az érdi lukoil (ország legolcsóbb kútja) 95-össel töltve nyáron is elsőre indult, pedig olyat nem szokott :D

    Az persze biztos, hogy nem hangolták prémium benzinre.

    [ Szerkesztve ]

  • Integra

    titán

    válasz Topiccsendőr #8391 üzenetére

    ezzel tisztában vagyok, nekem is beállít mindent az alacsonyabb oktánszámhoz, de az életben nem érzed meg a különbséget a volán mögött ülve. egyszerűen annyira minimális, hogy érzésre nem kimutatható. valszeg műszerrel igen, de érzésre egészen biztosan nem. legalábbis nem 200 lóerőnél. ott ahol iszonyú nagy a peak power és minden ezred számít, ott lehet, pl dragsterek, negyedmérföldre épített autók. nálam sokkal többet számít, hogy a téli 195ös gumival megyek és az 5.5kg-os felnivel, vagy a nyári 215-ös gumival és a 7.7kg-os felnivel. ha negyed mérföldeznék, akkor folyhatna bele a 100-as, de minek? többet számít a jó start mint az hogy milyen a benya bele, startban meg ritka pocsék vagyok :DDD

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák