Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kolondrum

    félisten

    válasz .mf #28525 üzenetére

    Te ki vagy még nem láttalak itt. :DDD
    Még 1 napot motorozok, csak nem esek pofára. Pár hónap szünet, a tél alatt megjön az eszem és belátok mindent. :))

    [ Szerkesztve ]

  • Kolondrum

    félisten

    válasz .mf #28525 üzenetére

    Akkor én nem vagyok az, mert nem rííítam végig a leutat és az igazat megvallva a mellettem elhaladó motorosokat sem láttam sírni. Legközelebb 100 alatt nem jövök, meglátjuk. Lehet h éppen ezért fogok sírni, ott már lehet ha nem hajtom le a bukót.
    Igazi motoros már csak azért sem leszek, mert egy jobb öltözet is akkora anyagi teher, hogy el sem tudja itt pár ember képzelni. Sajnos ez van, csóróknak csak GS marad, hogy kicsit élvezzék a szél susogását. ;]

  • csongi

    veterán

    válasz .mf #28525 üzenetére

    Ez most a bagoly mondja verébnek kategória.

    Íme a példa:
    "miért, te motorozol? Itt büszkén meséled, hogy Mátraházán berúgtad üresbe, és így csorogtál le egészen Gyöngyösig (feltételezem, hogy a kanyarokat maximálisan szögletesen, felegyenesedve, gyökketővel véve). Ez nem motorozás. Egy igazi motoros ettől sírva fakad. Ez még csak az alibi-motorozás szintjét sem éri el."

    Én nem sok büszkeséget olvastam benne, sőt az első sor után nem is olvastam tovább, egyszerűen átlépem.
    Viszont ha valaki nem ért valamit, vagy másképp gondolja akkor aztán ki van osztva rendesen.
    Mint a fenti példa. És mi van akkor ha kopott gumival megy és béna, és stb ? Nem kell vele foglalkozni ennyire egyszerű. Felesleges! A 200 al szeretek menni mert.... ez normális? Ez nem baleset veszélyes ugye? ÁÁÁÁ ez kimondottan csökkenti a baleset kockázatát. De erre nincs senkinek megjegyzése, mert hát igazi motoros. Vagy nem?
    "Egy igazi motoros ettől sírva fakad". Ki az igazi motoros? Ezekkel a kijelentésekkel is vannak gondok.
    Lehetne rajta csámcsogni. Vb Eb bajnokokkal vagyok kapcsolatban, soha nem hallottam tőlük kategorizálni olyat, hogy ki a az igazi motoros. Érdekes.
    Nem akarok kötekedni, de bizony sokszor van olyan lekezelő hangnem a fórumban, hogy az bicska nyitogató. Érezhető a lenézés. Óvodás szintű.
    Nah békesség, vitatkozni nem akarok, de nem a motor vagy a kit tud többet, jobbat , vagy megy többet a másiknál számít. A lényeg ki milyen ember. Nem szabad elfelejteni, nem a motor fog segíteni az úton vagy az életben a másiknak, hanem aki vezeti.Békesség :R

    Bocs, de ki kívánkozott belőlem az a trollkodás

Új hozzászólás Aktív témák