Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz yodamastah #22501 üzenetére

    pontosan így van. max akkor lehettem volna én a felelős ha bevallom hogy direkt mentem nekik.
    mivel a motoron csak esztétikai sérülések keletkeztek nem kellett hozzá szakértő hogy megállapítsák hogy nem mentem nagy sebességgel...
    a másik adu ász az volt hogy nem voltam kivilágítva, meg a kanyarodó sávból kivágtam eléjük és kvázi elcsapattam magam... lámpát nem lehet ugye lekapcsolni...

    ha mégis bizonyíthatóan hibás lettem volna akkor is max osztott felelősség lett volna...

    bírom amúgy amikor valaki kérdez egy konkrét dologról és elmagyarázzátok neki hogy egy új 500-as honda helyett vegyen robogót bazz meg ruhát... a kérdés szerintem úgy hangzott hogy ha venne újat melyiket vegye az 500-asokból? nem az volt a kérdés hogy ti mit csinálnátok, csináltatok volna vagy hogy basztátok el az első motor vételét.. hagyjátok már meg neki az örömöt hogy a saját dolgaiból tanuljon, főleg ha van rá pénze! :)
    szerintem pl nyugodtan megvehető az új 500-as honda, amelyik tetszik. lehet szar lesz amikor eldőlsz vele a kertben és letörik róla 300000 ft, vagy kiderül hogy a sítlusodnak nem felel meg és akkor eladáskor nagyot buksz rajta.. de az is lehet hogy sosem fogsz megválni tőle úgy belenyúlsz a jóba..
    az én véleményem amúgy róluk hogy a legsportosabb sem elég sportos, olyan félmegoldásnak érzem erőre és kényelemre/üléspozícióra/futóműre is... idomos csutkakormányos suzuki gs500-nak tűnnek nekem, ami egyébként egy jó motor de nem sportmotor... akkor már inkább a kawasaki 300-as gépe!

    [ Szerkesztve ]

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Új hozzászólás Aktív témák