Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz etnies #118637 üzenetére

    Te merre szoktál motorozni? A véleményed alapján sztem nem városban. Ha megnézed a felhozott ellenpéldákat, akkor láthatod, hogy sorbanállós, dugós, lassan manőverezős szitukról szólnak. Hidd el, hogy egy figyelemfelhívó gázfröccsre teljesen másképp reagálnak az autósok, mint egy dudára, szirénára! A rutinos városi motoros tudja, hogy az adott szituban mi várható, mire készül az autós. Csak bejelzi, hogy ő is ott van. Többnyire az autósok is pozitívan szoktak reagálni. Azt is észrevettem, hogy szezon elején többet kell alakizni az autósokkal, mint a szezon végén. Persze, ez nálunk még így is gyerekcipőben jár. Nagy meglepetés volt, amikor először láttam a közlekedési rendet a párizsi körgyűrűn.

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz etnies #118637 üzenetére

    Magyarorszagon is elkezdtek. Ott is ugyanolyan kovetkezetlenul.
    Megint furcsa, hogy a hungaroringre nem mehetsz ki hangosdobbal, de az f1 es wttc siman mehet olyan zajjal, amit sosem fogsz produkalni. Tirolban is mehetsz ferrarival, durrogos abarth fiattal, audi tt vel, quattroporte-val, ami 30nal is hasonlo hangokat hallatt, mintha fektavot vennel egy n csoportossal.
    Egy streetfighter v4 gyarilag 106 db. En nem tartom zajszennyezesnek, sztm nagyon jo hangja van, de tenyleg nem inditanam be gyari dobbal sem hajnalban :D
    Egy motor ha arrol szol, hogy halk legyen, nulla erzelemmel, akkor inkabb eladnam, es full elektromos autot vennek, mert azzal nem azok meg. A masik, hogy az epitett motorokkal es oltozekkel magadat tudod kifejezni. Nem mindenkinek van ra igenye, vilagos. De szamomra ez a lathatosagi ruha/sisak szarul nez ki, es biztos fel nem vennek ilyet mindennapos kozlekedesre. Mindket dolog masik vegen vagyok velemeny tekinteteben, de ertem, hogy hasznos dolog. Ugyis az alkonyan vagyunk ennek a belosegesu motornak, addig elfel, amig torvenyileg nem lehetetlenitik el teljesen.

    Tenyleg mintha ossze lenne gyujte egy facebook kommentozon, kivalogatnak belole, hogy mekkora tobbsegben mi nem tetszik, aztan az alapjan kezdenenek intezkedni, teljesen atgondolatlanul.

    [ Szerkesztve ]

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák