Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz coccolino #105232 üzenetére

    Egyébként jahm, ezen mindig is gondolkodtam, h vajon mennyi eltöltött idő és km kell ahhoz, h egy totál más, rendszerint sokkal kisebb ccm-es, sokkal kisebb tömegű, sokkal gyengébb, teljesen más geometrájú motoron megtanult gyakorlatot magabiztosan átültess a saját motorodra?!

    Hisz az ilyen, pláne off-road tréningeken ez van.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

  • Geresics

    addikt

    válasz coccolino #105232 üzenetére

    Lehet picit rosszul fogalmaztam: én nem tartom magam jó motorosnak, sőt! Tréningekre viszont járok, minden évben egy bójakerülgetősre, és egy tereptréningre, de ezek inkább a túlélésem szolgálják, mintsem azt, hogy bármilyen élvonalba helyezhessem magam! Ahhoz se időm, se pénzem, se tehetségem nincs! :DDD
    Örülök, ha májusban végigmegyek a TET montenegrói szakaszán, és utána egy jót terepezek majd Albániában a Pegasoval még utoljára, mielőtt leváltom egy 790 Adventure R-re! (Már ha végre megkapnám azt a nagyobb összeget, amivel tartoznak...)

    A tesztmotorra meg a sok újságíróval ellentétben én külön vigyáztam is, és még óvatosabban is mentem, mint a sajátommal mentem volna (elvégre ennek nincs rendes hasvédelme). Csupán azt próbáltam ezzel mondani, hogy egy számomra idegen motorral is lehet menni, és egy ismert motorral is lehet poroszkálni. A különbség szerintem ott abban rejlett, hogy én elhittem a motornak, hogy el tud ott menni, szegény srác meg abban sem bízott, hogy elindulásnál nem fog rögtön keresztbeállni (költői túlzás)!

    DL-el meg Fontos Peti (amíg el nem adta) minden terepes rendezvényen ott volt, és a MAKOT túrán is simán elment a kisebb endurók mellett, miközben bejárta vele Európát!

    De említhettem volna Brasil-t is, aki az Africa Twinesek prominens arca, és emberileg is mindig követendő példa volt a motorosok között! Anno, amikor megvettem a Pegaso-t, és 10-15 év kihagyás után ültem motorra, Albániában beszélgettünk többször is, és bátorított, meg tanácsokkal látott el. Na, Ők tartoznak az általad említett 10%-ba - no meg a versenyzőink... :))

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák