Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • shuttle

    tag

    válasz R19 #24517 üzenetére

    nyugodtan felrakhatod, nekem stabilan műkszik.
    sztem szebb , a beállítás menü átláthatóbb ,jobban testreszabhatóbb,stb.
    próbáld ki nem fox csalódni tuti.

    – A temetőre az van kiírva: FELTÁMADUNK! – Akkó má' jobb a kocsma, me' oda meg az, hogy SOSE HALUNK MEG. Hofi

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz R19 #24517 üzenetére

    Én a 2.1.6. Stable ROM-ot nyúzom. Nekem sajnos drasztikusan csökkent az akku üzemideje a CM7-hez képest (ha egész nap fekszik az asztalon és alig nyúlok hozzá akkor is 24 óra alatt leapad 30% körülre.

    Akku kalibrálás megvolt. Most elkezdtem a procit kicsit akku kímélőbb módon belőni, mert a WIUI-ban alapból szerintem kicsit pazarlós a feszültségek kiosztása. Na meg az 1,1 Ghz is felesleges az olyannak aki mondjuk nem játszik.

    Egyelőre eddig egy hotboot volt amióta belőttem, szóval lehet emelni kell a feszültségen majd. Ha nem jön össze akkor vissza kell mennem CM7-re, mert nálam az sokkal jobban bírta (aktív nyúzással egy nap, ami azt jelenti, hogy tényleg aktív nyúzással, egész nap megy a 3G net, emailek vándorolnak ki és be, 3-4 különféle alkalmazásnak megy a szinkronizációja, stb).

    Az meg gáz, hogy WIUI-val szinte használat nélkül hoz ennyit...

    De sajnálnám ha le kéne váltanom. A rendszer használhatósága, gyorsasága, logikája és kinézete messze felülmúl eddig mindent!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák