Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz Integra #462 üzenetére

    Arra az esetre írtam hogy már megint cirkusz van, mármint hogy a nagybáty megtorkozta Marco-t :D
    Tök jó volt euro-n mutatták az esetet, aztán besnitteltek Melandri-ra, ő meg vigyorgott és mutatta a nyakát...tényleg keményen megszorongatta :))
    rendesen le volt horzsolva...
    Nem helyeslem persze, hogy nekiesik vki a versenyzőnek, és jogos az eltiltás, Max meg nagyon el volt tévedve, ha azt gondolta, hogy nekiállhat rajtot gyakorolni az éles qual-on...nem is értem hogy hogyan jutott ez eszébe :F
    Az ideális ív természetesen nem a mindenkori ideális ív, hanem ahogy lerontották egymásét, így mindig módosult a kanyar megoldásának íve..
    pl.
    -veszek egy nagy féket, és megyek szűken,...ehh, a jó életbe bejöttek, lenyomtak féktávról a kanyarbemenet pályaszélre, akkor most majd ráhúzok a csávó mögé, hű gyors lettem a kanyarkijáratra, ráfutok a srácra, mert ő azért hogy bejöjjön nekem gyorsan jött a kanyarba, és most alig tud kigyorsítani...na hogy ne kelljen elvenni a gázt, mert tolnak hátulról, bemegyek mellé külső íven a rövid egyenesen, és majd a kanyarba kivűlről tudok szűkebben fordulni...stb
    szal így változik az éppen ideális ív..
    erre gondoltam :)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák