Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz imibogyo #82 üzenetére

    Ja tényleg, nem is néztem. :P

    Apropó, milyen egered van? Nekem egy logitech lx 710-es szettem volt, azzal úgy ahogy felismerte a win7, ment az a funkció, hogy a görgőjét nyomva tartva és közben az egeret mozgatva lehetett forgatni a képet (orbit eszköz), utána meg simán bal gombbal meg rajzolni (pl. line eszköz). Nem kellett gyorsgombozni vagy az eszköztáron kattintani rájuk. A mostani sima egyszerű usb-s egerem (régi lexma laser mouse), ezt nem tudja. Igaz nem is lehet lenyomni a görgőjét, ill. nem is dönthető a görgője jobbra-balra. Elég zavaró, mert ez nagyon kényelmes volt a logitechnél. Szóval, arra akarok rákérdezni, hogy tudomásod szerint be lehet-e állítani valahogy a programban a forgatást valamihez az egéren manuálisan (pl. két gombot egyszerre nyomva tartva forgasson), vagy teljesen egérfüggő as dolog és automatikus? Vagy legalább egy olyan jól jönne, hogy pl. nyomva tartok egy gombot, addig forgat, aztán ha elengedem, meg az eredeti eszközt használom tovább amit kijelöltem. Tehát a forgatást hozzárendelni így egy billentyűhöz.

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák