Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    Nah, egy ideje már küzdök a vízzel, az "eredeti" koncepció volt ez, alul porszűrő és ventik, felül kifelé... de akkor még léghűtőm volt. Felfelé kivezetés a praktikus, alul pont olyan sz@r lenne, mint hátul... Láttam olyat, amin alul voltak, nem is értettem az miért jó, vagy hogy dugdossa ha kell...

    Lényeg a lényeg, vizes topikban is volt pár kérdésem, illetve saját tapasztalatok, csak az "elavulás" végett.
    Egyrészt rengeteg ház van, ahova radit lehet előre szerelni, ami "meleg" levegőt fúj a gépre.

    Másik érdekes dolog, hogy akinek nincs vízhűzése, az nem hiszi, de a levegő idle gyakorlatilag alig melegebb a környezetnél és ez teszi ki a gépidő nagy részét. Itt ugyanis több venti szállít jóval több levegőt, nem melegszik fel annyira, mint amikor egy venti tolja a léghűtőről... Idle a radiátor és a gépház között is érezhető, de minimális hőmérséklet-különbség van.

    Terhelés alatt viszont felpörögnek a ventik, 6 venti megintcsak jóval több levegőt szállít, mint egy, illetve felületén elosztva nagy területen van a hő. Higgyétek el, egy radival sem fúj olyan meleget játék alatt, mint korábban a gépház mögött ömlött kifelé.

    Méretben 50 cm (sz) × 28-35 cm (mélység) × 40-50 cm (m) körül kellene.
    Azért csináltam a pete5555 kolléga javaslatai alapján egy "klasszikusat" is, csak tologattam, Volt már ilyen terv korábban, asszem az is csövezésnél bukott. :U

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák