Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz s3toraph #225 üzenetére

    Sziasztok!

    2 nap alatt marha lassan (vagy 10 óra alatt) de biztosan haladtam egy egész jót. Közben kifogytam a flexkorongból, elkopott/eltört az összes 4-es fúrószáram, melléfúrtam, benéztem pár dolgot... de a váz már végre félig készen van.
    Az alaplapi bővítőkártyák nyílásaiból mindet meghagytam, ami üresen marad az m-atx lap mellett, vagyis az alsó/utolsó 3 db, oda hátlapi usb, meg hasonló bővítőket fogok beépíteni.
    Kicsit szűkre szabtam a vázat (36x36x36 cm), 1-2 cm-t még lehetett volna nagyobb minden irányban. De legalább nem nekem kellett levágni méretre, az uniholz-nál rendes volt a fazon, levágta nekem méretre, extra pontosan. :D Összeállítani kb. 95%-osan sikerült, a kockában 2-3 helyen van ahol 0,5-1mm eltérés van a 36cm-ben, a többi pontos lett.
    Az illeszkedésben a sarkoknál már töb problémás van (bár nem vészes, 0,5mm vagy ez alatti kilógások, túlérések),de flexel, reszelővel tudok rajta kicsit segíteni. A burkolat remélhetőleg ettől még jól fog felfeküdni, és szépen el is fogja takarni, amit kell.

    Most pedig jöjjön pár kép róla:

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák