Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WildBoarTeam

    aktív tag

    válasz KukkSteve #43648 üzenetére

    Nem, nem dohányzom, de ettől nem vagyok hülye a témához, mint ahogyan azt te kerekperec leírtad. Köszi. :R Mikor tértünk át a másik sértegetésére? Mert lehet én maradtam le.

    A szüleim jeleneg is aktív dohányosok és elég volt szívni a füstöt gyerekkoromban.

    Nem tartom igaznak azt sem, hogyha valaki valamit nem próbált, akkor arról ne lehetne véleménye.
    Pl.: gondolom sokan nem búvárkodtak még, nem ugrottak ejtőernyővel és a PC-n kívül még sosem vezettek F1-es autót. Mégis van róla némi sejtésük milyen fán terem a földieper. ;)

    Az élelmiszer meg nem kifogás...Ha életben akarsz maradni eszel, a dohányzás (vagy témánál maradva e-cigizés) ezzel szemben nem létszükséget. Neked pl. hobby.
    Persze megválogathatod, hogy mit eszel, de sajnos az is igaz, hogy ha besétálsz egy boltba és a polcról leveszel 10 terméket, abból 9-nél több "E" van az összetevő listán, mint természetes összetevő.

    De hát fogyasztói társadalomban élünk. :DDD

    Mindegy, szerintem a témát már eléggé kiveséztük, aki akar dohányozzon, ecigizzen, nedohányozzon. :))

    blabla

Új hozzászólás Aktív témák