Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misu

    aktív tag

    válasz Pharaoh1st #4038 üzenetére

    Hy!

    Én jópár éve akadtam velük össze, de azóta is szent a béke... ;]
    Vettem 5 db újraírható DVD-t.

    Hazavittem, és nemhogy újraírni de megírni sem tudtam...

    Visszamegyek, nekem álltak olyan kocsmában is pirosító hangon hogy először köpni nyelni nem tudtam...Aztán azért csak magamra leltem, mondtam, hogy oké, akkor money back, vagy mutassák meg hogy kell megírni... ;]
    Arra megintcsak jött az okos duma (nemtom kis szőke gyerek kinek ismerős még a régi bútorzatból ;] ), hogy kifizettetik velem a szervízóradíjjat, meg minden...
    Jó, be a hátsó szervízrészbe, gyerek beteszi, nem ismeri fel...mondom, ja, mert üres..:DDD
    Ha írtam vóna rá valamit is, akkor nem itt tölteném a délutánom hátralévő részét...:)

    Na, a szókimondó kocsis beszéd kezdett alábbhagyni, nekik sem sikerült megírni.
    Pedig próbálkoztak, izzadtak, mondogatták, hogy x 100-at adtak el, meg minden, de egy sem volt rossz...naja én meg elvittem kapcsiból 5 rosszat...:))
    Szó nélkül jött vissza a lemezek ára + egy bocs...:)

    Azóta én is megnézem mit veszek ott (és máshol is) ha nem jó, vagy gyanús, azonnal futok vissza és csere!

    szolídan megjegyzem, hogy én ezt javasolnám neked is, ki tudja mikor hallgat el a cumó végleg, esetleg gari lejárta után... :U :K

    Nekem ennyi van velük, azóta sokmindent vettem náluk, használt cuccot is, 100% ig jó volt minden.

    Szép napot!

    Bye!

    Bűn az élet.

Új hozzászólás Aktív témák